عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشى‌ مینا نورى

نمایشگاه نقاشى‌ مینا نورى

۱۹

مهر

۹۳

نمایشگاه نقاشى‌ مینا نورى

نگارخانه اثر از روز ۱۸ مهر تا ۹ آبان میزبان آثار نقاشی مینا نورى است.

مینا نورى، فارغ التحصیل آکادمى هنرهاى زیبا رم است و سال هاست که در زمینه هاى نقاشى، چاپ دستى، سیلوگرافى و کالوگرافى آثارى بدیع خلق مى کند. اولین نمایش انفرادى آثار وی در سال ١٣۵٠ در تالار قندریز به نمایش گذاشته شد.

مینا نورى هنرمندی است که در دوسالانه‌ها و آرت اکسپوهاى مهم بین‌المللى با محوریت چاپ دستى حضور پررنگى داشته و در این سال‌ها نیز آثارش در کشورهاى مختلفى از جمله آمریکا، سوییس، فرانسه، ایتالیا، هند و… به نمایش گذاشته شده است.

لازم بذکر است که برای دومین بار است که وی آثارش را در گالری اثر به معرض تماشا می‌گذارد. گفتنیست، این نمایشگاه؛ چهاردهین نمایشگاه نقاشی انفرادى او نیز محسوب مى شود.

نمایشگاه نقاشی

آثار ارائه شده مینا نوری در گالری اثر، بر طبق دعوتنامه این نگارخانه، « با بیش از چهل سال تجربه در زمینه چاپ دستی، او در مجموعه اخیر نقاشی را با تکنیک مونوپرینت همراه کرده و با ظرافت و دقتی بخصوص همانند مجموعه‌های پیشینش، اشیا اطراف خود را به تصویر کشیده است. این بار اما اشیا بسیار نزدیکند، و این تار و پود پارچه و عینک‌ها هستند که به روشنی و آنچنان کامل در قاب‌ها در معرض دید قرار گرفته‌اند.»

نمایشگاه نقاشی مینا نوری ١٨ مهر تا نهم آبان در گالری اثر دایر خواهد بود و علاقمندان مى‌توانند یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ١١ تا ٢٠ و جمعه‌ها از ساعت ١۶ تا ٢٠  از این آثار دیدن نمایند.

آدرس نگارخانه اثر :

تهران، خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، رو به روى خانه هنرمندان، پلاک ١۶

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>