عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشیخط”جام”

نمایشگاه نقاشیخط”جام”

۲۸

بهمن

۹۲

نمایشگاه نقاشیخط”جام”

نمایشگاه نقاشیخط محمد بلوکی پله‌شاهی تحت عنوان”جام” از روز یک شنبه(۲۷ بمن ماه) در فرهنگسرای ارسباران بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشیخط”جام”

نمایشگاه-نقاشیخط "جام"

در نمایشگاه نقاشیخط محمد بلوکی پله شاهی ۲۳ اثر با رنگ و بوی سنتی -حاصل تلاش سه ساله این هنرمند- به نمایش در آمده است که نیمی از عواید حاصل نمایشگاه نقاشیخط”جام” به کودکان سرطانی-از طریق مؤسسه محک- تعلق خواهد گرفت.

درباره نمایشگاه نقاشیخط گفته‌های محمد بلوکی را می‌خوانیم:

آثار من «خط نگاره» یا «خط نقاشی» هستند، به این صورت که بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم را در قالب‌های مختلف طراحی کرد‌ه‌ام. در مورد این خط نگاره‌ها باید بگویم که آن‌ها کارهای دلی هستند؛ رشته‌ی تحصیلی من علوم اجتماعی در شاخه‌ی مردم‌شناسی است. بنابراین در آثارم از رشته‌ی تحصیلی خود نیز بهره گرفتم. چنانچه اغلب آن‌ها رنگ و بوی سنتی دارند؛ مثلا جمله‌ی بسم‌الله الرحمن الرحیم را در طرح طبیعت‌، کوه، ماهی و… طراحی کردم.

فرهنگسرای ارسباران تا روز پنج شنبه(۱ اسفند ماه) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشیخط“جام” خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ۱۴ تا ۱۹ به آدرس تهران، سیدخندان – ضلع شمال غربی – خیابان ارسباران (جلفا)، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− چهار = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>