عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایشگاه نقاشیخط”وحید عزت‌پناه”

نمایشگاه نقاشیخط”وحید عزت‌پناه”

۲۹

شهریور

۹۳

نمایشگاه نقاشیخط”وحید عزت‌پناه”

نمایشگاه نقاشیخط وحید عزت پناه با عنوان”خارج از کادر” از ۲۱ شهریور ماه در گالری سیحون بر پا شده است.

نمایشگاه نقاشیخط

وحید عزت پناه برای تابلوهای به نمایش درآمده در نمایشگاه اگزوکالیگرافی‌هایش(خطوطی که حجم دارد و از صفحه بیرون می‌زند) عنوان خاصی انتخاب نکرده اما در این آثار کلمات و جملاتی تأکیدی چون: عشق، برخیز و… استفاده شده است که به گفته این هنرمند انتخاب این واژگان سبب می‌شود” بیننده در عین احساس رهایی و آزادی، از آنها انرژی بگیرد.”

وحید عزت پناه با اشاره به اینکه حجم خطوط به وسیله طراحی دستی به وجود آمده است گفت:

تمام اینها را به صورت دستی روی کاغذ طراحی کردم و بعد از کامپیوتر هم برای کامل کردن آنها استفاده کردم. اما برخلاف آنچه ممکن است به نظر بیننده بیاید، سه بعدی سازی آنها در نرم‌افزار انجام نشده است.

نمایشگاه نقاشیخط وحید عزت پناه

عزت پناه با اشاره به آبستره بودن زمینه کارها گفت:

دیدگاهم این بود که آبستره‌های خط کنار هم قرار گیرند و مجموعه متعددی را شکل دهند. زمینه کارها را هم آبستره کار کردم چون برایم خیلی مهم بود با استفاده از رنگهایی که قدیمی بودن و دیرینه بودن را نشان می‌دهند، فضایی به وجود آورم که از رنگهای روشن اگزوها کاملا کنده و جدا باشد. در واقع با استفاده از رنگ روشن در تندیس‌ها و رنگ‌های سنتی در زمینه کارها، تمایز و فاصله زمانی بین این نو بودن کار در زمان حاضر را به بیننده انتقال می‌دهم.

گالری سیحون تا ۲ مهر ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشیخط وحید عزت پناه است و علاقه مندان می‌توانند در طول برپایی نمایشگاه به نشانی تهران، خیابان وزراء، کوچه چهارم، شماره ۱۱، مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>