عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشیخط انتزاعی

نمایشگاه نقاشیخط انتزاعی

۸

مهر

۹۳

نمایشگاه نقاشیخط انتزاعی

نمایشگاه نقاشیخط‌‌های اکسپرسیونیسم انتزاعی غلامرضا فیروزی از روز جمعه(۱۱ مهر ماه) در گالری شکوه بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشیخط انتزاعی

 در این نمایشگاه ۲۷ نقاشیخط در اندازه ۹۰در۸۰، ۱۵۰در۱۰۰ و ۱۳۰در۱۲۰ سانتی‌متر  وبا تکنیک ترکیب مواد، اکریلیک و رنگ روغن بر روی بوم و صفحات‌ام دی اف، به نمایش در می‌آید.

این آثار در فضای اکسپرسیونیسم انتزاعی خلق شده‌اند و هنرمند این آثار را با توجه به اتفاقات و جریاناتی که امروزه در دنیا شاهد آن هستیم به صورت بداهه نگاری با ضربات قلم مو و بهره گیری از رنگ‌های خالص کار کرده است. او در این آثار برخوردی آزاد و‌‌ رها با خط دارد و عصاره‌ای از جوهره خوشنویسی را در این آثار انعکاس داده است.

نمایشگاه نقاشیخط

تونالیته رنگی آثار وی نیز بر اساس میل و کشش درونی هنگام کار شکل گرفته است اما در بیشتر آثار سه رنگ سیاه، سفید و قرمز بخاطر ویژگی‌های خاصشان که نشان دهنده ظلمت و تاریکی، صلح و جنگ می‌باشند سهم بیشتری دارند.

نمایشگاه نقاشی‌خط‌‌های غلامرضا فیروزی تا ۱۶ (به غیر از تعطیلات رسمی و پنجشنبه‌ها) از ساعت ۱۶ تا ۲۰، پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند به نشانی تهران،بلوار اندرزگو، خیابان شهید سلیمی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹، مراجعه نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− دو = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>