عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”آتش ها و گل ها”

نمایشگاه نقاشی”آتش ها و گل ها”

۱۴

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی”آتش ها و گل ها”

نمایشگاه نقاشی مهدی فرهادیان با نام “آتش‌ها و گل ها” روز جمعه (۱۳ تیر ماه) در گالری ماه، بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی”آتش‌ها و گل ها”

نمایشگاه نقاشی”آتش‌ها و گل ها” چهارمین نمایشگاه فردی مهدی فرهادیان است که در آن ۲۰ اثر به سبک رئال،آمیخته به تخیل را می‌بینیم که با تکنیک‌های رنگ روغن روی چوب، پاستل و آبرنگ روی مقوا، ترسیم شده اند.

فرهادیان درباره نمایشگاه نقاشی‌اش گفته:

«آتش‌ها و گل‌ها» نمونه‌هایی از تجربه سال‌های اخیر من برای شکل دادن به دنیایی شخصی است از مناظری آرمانی و شاید گه‌گاه آخرالزمانی. روایت‌ها و صحنه‌ها در این کارها با بداهگی تکنیکی و بی‌واسطگی میان ذهن و سطح اثرپذیر همراه شده و یا شاید بهتر بگویم، کامل‌تر شده است.

نمایشگاه-نقاشی آتش‌ها و گل ها

او در ادامه افزود:

آنچه در این پروسه دریافتم آن است که نقاشی از منظره یا آنچه از سنت منظره‌سازی مایه می‌گیرد ، با این پیشینه غنی و مستمر به نوعی بازی کردن با آتش است. همان‌قدر شگفت‌انگیز، همان‌قدر لذت‌بخش و همان‌قدر دلهره‌آور. من در نقاشی‌هایم به مناظر بهشت‌گونه توجه خاصی دارم و حالت‌های آخرالزمانی و رمانتیک به آن‌ها می‌دهم.

 مناظر عموما اقتباسی هستند و عین به عین از واقعیت برداشت نشده‌اند. مدتی بود که دوست داشتم به خود نقاشی و متریال آن بپردازم و روایت را از آن بگیرم تا بتوانم روایت خودم را به آن اضافه کنم

گالری ماه تا ۴ مرداد ماه، پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی “آتش‌ها و گل ها” است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران، خیابان آفریقا، بلوار گلستان، شماره ۲۶، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × = 72

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>