عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی آزاده فرشباف

نمایشگاه نقاشی آزاده فرشباف

۲۴

اسفند

۹۲

نمایشگاه نقاشی آزاده فرشباف

نمایشگاه نقاشی آزاده فرشباف روز گذشته(جمعه، ۲۳ اسفند ماه) در گالری عقیلی بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاشی آزاده فرشباف ۲۰ تابلو با موضوع طبیعت، سبک رئال و نیز با تکنیک رنگ روغن به نمایش در آمده است که حال و هوایی بهاری دارند.

 نقاشی برای فرشباف نوعی تخلیه روحی است و حضور رنگ‌ها در آثارش بسیار با اهمیت است و برپایی این نمایشگاه به نوعی به پیشواز رفتن نوروز است.

گفته‌های فرشباف را درباره در باره سبک و تکنیک آثارش می‌خوانیم:

 نمی‌توانم علاقه‌ام به طبیعت را کتمان کنم و یا آن را از یاد ببرم. طبیعت برای من همیشه مظهر زندگی و تازگی بوده و در آثارم از طبیعت الهام گرفته‌ام.

نمایشگاه-نقاشی آزاده فرشباف

این هنرمند نقاش ادامه داد:

تکنیکم رنگ روغن است و هفت سال است که نقاشی می‌کنم و علاوه بر حضور در نمایشگاه‌های گروهی چندین نمایشگاه انفرادی نیز داشته‌ام که در همه آنها آثار رئال روی دیوار برده‌ام.

گالری عقیلی تا ۲۵ اسفند ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی فرشباف است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در ساعت‌های ۱۶ تا ۲۰ به آدرس تهران، شهرک قدس (غرب)، خیابان فلامک جنوبی، خیابان سیمای ایران، خیابان پنجم، گذر فروردین، شماره ۱۹۹۱ مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>