عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”آغاز فصل سرد”

نمایشگاه نقاشی”آغاز فصل سرد”

۲۶

بهمن

۹۲

نمایشگاه نقاشی”آغاز فصل سرد”

نمایشگاه نقاشی مریم کریمی با عنوان آغاز فصل سرد از روز جمعه (۲۵ بهمن ماه) در گالری شکوه بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی”آغاز فصل سرد”

در نمایشگاه نقاشی مریم کریمی ۸ اثر با تکنیک رنگ روغن و با موضوع مشکلات زنان در جوامع گوناگون  به نمایش در آمده است.

در آثار نمایشگاه پرتره‌هایی از زنان ترسیم شده است که این پرتره‌ها با خط نستعلیق همراهند.

نمایشگاه-نقاشی مریم کریمی

پس زمینه تمامی آثار کریمی پرتره زنانی با تونالیته‌های مختلف رنگ خاکستری است که حریر بنفش رنگی بر روی قسمتی از پرتره آمده و آن را به دو قسمت تقسیم کرده است، او چهره این زنان را با اشعاری که با خط نستعلیق بر روی بوم آورده همراه کرده است.

هنرمند در این آثار از مسائل و مشکلات زنان در جوامع مختلف می‌گوید، او معتقد است مسائل مختلف در زندگی زنان باعث انتخاب و گذشت آنها در زندگی شده است.

درباره عنوان این نمایشگاه نقاشی گفته‌های کریمی را می‌خوانیم:

مریم کریمی عنوان « آغاز فصل سرد» را برای آثارش برگزیده زیرا اگر زنان آثارش آرزوهایشان را در زندگی انتخاب کنند و به دنبال آن بروند، دلتنگی هاى جدیدى برایشان رقم می‌خورد و باید از همسر و فرزند خود بگذرند. او پرتره زنان را از عکس‌های مختلفی انتخاب کرده و بر اساس نوع چهره آنها اشعاری مناسب را برگزیده و بر روی بوم به تصویر کشیده است.

گالری شکوه تا روز چهارشنبه(۳۰ بهمن ماه) پذیرای بازدید نندگان از نمایشگاه نقاشی آغاز فصل سرد خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ۱۶ الی ۲۰ به آدرس تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، شماره ۱۹، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × = 16

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>