عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی” آن خود دیگر”

نمایشگاه نقاشی” آن خود دیگر”

۲

بهمن

۹۲

نمایشگاه نقاشی” آن خود دیگر”

نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی تحت عنوان آن خود دیگر روز جمعه(۴ بهمن ماه) در گالری آتبین بازگشایی می‌شود.

درباره نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاشی آن خود دیگر دومین نمایشگاه انفرادی خورسندی است ۳۰ پرتره با تکنیک اکرلیک و خودکار روی مقوا به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه-نقاشی یاسمین خورسندی

درباره نمایشگاه نقاشی آن خود دیگر گفته‌های خورسندی را می‌خوانیم:

نقاشی‌های این نمایشگاه با نگاهی اکسپرسیو به چهره‌های مختلفی که هر روز در کوچه و خیابان و مترو و… آن‌ها را می‌بینیم و بی‌تفاوت از کنارشان می‌گذریم، پرداخته است.

 «در کوچه و خیابان‌های شهر از کنار هم عبور می‌کنیم و از دریچه چشم به هم خیره می‌شویم و زندگی‌ را به چالش می‌کشیم، گاه فراموش می‌کنیم که هستیم؟ به کثرت نمی‌دانیم که چقدر خوب یا بدیم؟

نمایشگاه-نقاشی یاسمین خورسندی

وی در ادامه گفته است:

به عمد انسان را دو وجهی فرض کردم و خیال کردم که رنگ درونی انسان طیفی از نارنجی و زرد است و بزکی از چشم و گوش و لب و بینی،‌ جلوه‌ای انسان‌گونه را پدیدار می‌کند، ولی‌ این نگاه‌ها که اغلب پر از خشمی از زنانگی‌ست رجوعی دارد به مقوله‌ای که هر فرد را به فکر و‌ا‌می‌دارد که از کجا آمده‌ایم؟

قرار دادن چشم‌ها بر روی یکی‌ از خطوطِ طلایی و تضاد بین رنگ‌های اطراف با رنگ‌های درونی‌ و یا گاهی رنگ‌های مکمل در کنار یکدیگر از شاخصه‌های تعامل درونی‌ انسان با دنیای اطراف است.»

گالری آتبین تا روز ۱۵ بهمن ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی یاسمین خورسندی خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یاد شده، ساعت ۱۶ تا ۲۱ به آدرس تهران، ضلع جنوب چهارراه پارک‌وی، کوچه خاکزاد، شماره ۴۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>