عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”بهشت رنگ ها”

نمایشگاه نقاشی”بهشت رنگ ها”

۱۳

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه نقاشی”بهشت رنگ ها”

نمایشگاه نقاشی بهنام نور محمد زاده، به نام” بهشت رنگ ها” از روز جمعه، ۱۲ اردیبهشت ماه در گالری نقش جهان بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاش بهشت رنگ‌ها مجموع ۲۲ اثر با تکنیک آبرنگ و با سبک امپرسیونیسم، تابلوها با موضوعات مختلفی از جمله گل، منظره، طبیعت وبناهای  تاریخی اصفهان، به نمایش در آمده است.

گفته‌های نورمحمد زاده را می‌خوانی:

من نقاشی را از پدرم آموختم. او در منزل کار می‌کرد و من نگاه می‌کردم. همین علاقه، انگیزه‌ای شد برای شروع نقاشی. در ابتدای کار موفق نبودم، تا اینکه با نکاتی که از پدرم یاد گرفتم موفق شدم به جایی برسم که بتوانم کارهایم را در نمایشگاه بگذارم تا علاقه‌مندان از آن‌ها بازدید کنند.

نمایشگاه-نقاشی بهشت رنگ ها

او درباره تکنیک کارهای خود عنوان کرد:

چون سبک کارهایم امپرسیونیسم است، مانند پدرم از تکنیک آبرنگ که با این سبک همخوانی دارد استفاده می‌کنم. این تکنیک در کنار ساده و سبک بودن، اجازه می‌دهد با حرکت‌های سریع قلم به آنچه در ذهن دارم نزدیک شوم.

تنها معلم من در نقاشی پدرم بود و استاد دیگری نداشتم. موضوع کارهایمان هم تقریبا یکسان است. البته این به معنی کپی‌کاری من از کارهای او نیست و من همیشه سعی می‌کنم با نوع بیان و نگاه مختص به خودم کار کنم.

گالری نقش جهان تا ۱۷ اردیبهشت ماه، پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه بهنام نور محمد زاده است و علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند، از ساعت ۱۷ تا ۲۰، به نشانی تهران، نیاوران، خیابان مژده، خیابان محمود احمدزمانی، خیابان آیت‌الله محمودی ۲، شماره ۹، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت − 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>