عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”جشن بی پایان”

نمایشگاه نقاشی”جشن بی پایان”

۱۷

خرداد

۹۳

نمایشگاه نقاشی”جشن بی پایان”

نمایشگاه نقاشی حسن شکاری با عنوان “جشن بی پایان” از روز جمعه (۲۳ خرداد ماه) در گالری آتبین بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی”جشن بی پایان”

در این نمایشگاه نقاشی، ۲۰ اثر با موضوع طبیعت با تکنیک اکرلیک روی بوم و چوب و با موضوع طبیعت به نمایش در خواهد آمد.

گفته‌های حسن شکاری را درباره نمایشگاه نقاشی‌اش می‌خوانیم:

این نمایشگاه کاملا با نمایشگاه‌های قبلی من متفاوت است. پیش از پروژه‌هایی را در مورد معماری و همچنین چهره‌های ایرانی با تکنیک‌های مختلف کار کرده بودم، اما تصمیم گرفتم در این نمایشگاه نگاه دقیقی به طبیعت داشته باشم. انسان امروز به دلیل شهرنشینی پیوندها و ارتباطش را با طبیعت قطع کرده است. نقاشان و هنرمندان می‌توانند به برقراری دوباره این پیوند کمک کنند.

در چند سال اخیر به همراه چند تن از نقاشان اروپایی سفرهای مختلفی به منطق زیبای ایران داشتم و این نقاشی‌ها حاصل جست‌وجو و سفر گروهی من و آن‌هاست. برخی از کارها هم اجرای بزرگ اتودهایی است که در زمان حضورم در خارج از کشور کار کرده وبه ایران آورده بودم.

نمایشگاه-نقاشی حسن شکاری

گالری آتبین تا سوم تیر ماه پذیرای بازدید کنندگاه از نمایشگاه نقاشی”جشن بی پایان” است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۱، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، جنوب چهارراه پارک‌وی، انتهای کوچه تورج، کوچه خاکزاد، شماره ۴۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>