عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی حکمت رحمانی

نمایشگاه نقاشی حکمت رحمانی

۳

خرداد

۹۳

نمایشگاه نقاشی حکمت رحمانی

نمایشگاه نقاشی حکمت رحمانی از روز جمعه(۲ خرداد ماه) در گالری پنجره بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه نقاشی حکمت رحمانی با تنوع رنگ آمیزی و فضا سازی، روحیات درونی انسان‌ها را در بر دارد و در این مجموعه ۴۰اثر نقاشی را در اندازه‌های متفاوت و با تکنیک رنگ روغن به نمایش در آمده است.

رحمانی درباره موضوع کارهایش گفته:

من برای پیدا کردن موضوع نیازی نیست خیلی تلاش کنم و کافی است به درون خودم رجوع کنم. تکنیک و سوژه تنها ابزاری است برای ارتباط من با مخاطب. ارتباط آنچه در درون من می‌گذرد با آنچه در درون مخاطب می‌گذرد.

نمایشگاه نقاشی حکمت رحمانی

پرتره‌های حکمت رحمانی«حکایت انسان‌های سرگشته و مسخ شده در افکار موهوم خود» را به نمایش می‌گذارد. چهره‌هایی که حجم تنهایی خود را به دوش می‌کشند و در نگاه خود آینده را انتظار می‌کشند و وفادارانه حامیانشان را می‌جویند.

گالری پنجره تا ۹ خرداد ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی حکمت رحمانی است و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از ساعت ۱۶ تا ۲۰، به نشانی تهران: ظفر، خیابان فرید افشار، انتهای کوچه بابک شرقی، بن بست بابک، پلاک ۲۹. طبقه دوم، مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = یازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>