عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی “خلوت رنگ ها”

نمایشگاه نقاشی “خلوت رنگ ها”

۸

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی “خلوت رنگ ها”

نمایشگاه نقاشی مهناز مسندی با نام “خلوت رنگ ها” روز جمعه (۶ تیر ماه) در گالری نقش جهان بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی (خلوت رنگ ها)

در این نمایشگاه مجموع ۱۳ اثر نقاشی با تکنیک اکرلیک و گاه اکرلیک – رنگ روغن، در اندازه‌های ۱۰۰ در ۷۰، ۱۲۰ در ۸۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰، به نمایش در آمده که سبک آثار آبستره و مفهومی است.

مسندی درباره آثار ارائه شده در نمایشگاه نقاشی‌اش گفته:

سبک این کارها آبستره و مفهومی است. در اکثر تابلوها سعی کرده‌ام از فرم کمتری استفاده کنم تا بیشتر خود رنگ‌ها در کنار هم معنا و مفهوم پیدا کنند. زمانی که شروع به این کار کردم، دغدغه فکری من رسیدن به حسی بود که اکثر مردم دنبال آن هستند؛ حس آرامشی که خیلی‌ها نمی‌دانند باید از درون آن را لمس کنند.

نمایشگاه نقاشی مهناز مسندی

 حسی که هر فرد با توجه به درونیات شخصی‌اش ممکن است تا حدی با حس دیگری متفاوت باشد، ولی در اصل ذات همه انسان‌ها از یک منبع است و هر چه به عمق درون خود نزدیکتر شوند به این منبع هم دسترسی بهتری خواهند داشت؛  هدف من این بود که بتوانم با این کارها تا حدی این احساس را به مخاطبم انتقال بدهم.

نقش جهان تا ۱۱ تیر ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی “خلوت رنگ ها” است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یاد شده از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به نشانی تهران، خیابان نیاوران (باهنر) از میدان یاسر به سمت تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی، شماره ۹، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت × = 21

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>