عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی” در نگاه دیگری”

نمایشگاه نقاشی” در نگاه دیگری”

۶

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه نقاشی” در نگاه دیگری”

نمایشگاه نقاشی گروهی، با عنوان”در نگاه دیگری” از ۱۱ اردیبهشت ماه در گالری شیلا بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی”در نگاه دیگری”

در نماریشگاه”در نگاه دیگری”، نقاشی‌های تعدادی از هنرمندان حرفه‌ای چون: داریوش حسینی، خسرو خسروی، مهرداد خطایی، علی ذاکری، فرشید شفیعی، هادی ضیاء‌الدین، کاوه کاووسی، نصرت‌الله مسلمیان، حسین ماهر، احمد مرشدلو، کریم نصر، احمد نادعلیان، امین نورانی، علی ندایی، احمد وکیلی، رضا یاراحمدی و عادل یونسی، با موضوع انسان معاصر به نمایش در خواهد آمد.

 این نمایشگاه در دو مقطع زمانی برگزار می‌شود. در بخش اول نقاشی هنرمندان مرد با موضوع «زن» به نمایش گذاشته می‌شود و در بخش دوم آثار هنرمندان خانم با موضوع «مرد» روی دیوار گالری شیلا قرار می‌گیرند.

نمایشگاه-نقاشی در نگاه دیگری

علی ندایی هنرمند و مسئول برپایی این نمایشگاه نقاشی، گفته:

با توجه به اینکه در دوره‌ای هستیم که نقاشی دنیا بیشتر انسان محور شده و نقاشان به موضوع انسان امروز کار می‌کنند، از هنرمندان خواستیم هر کدام با سبک و تکنیک خاص کاری خود، اثری را برای این نمایشگاه آماده کنند. بنابراین در این رویداد هنری شاهد آثار متفاوت با موضوع یکسان خواهیم بود.

گالری شیلا تا ۲۳ اردیبهشت ماه(جز شنبه ها) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی”در نگاه دیگری” خواهد بو و علاقه مندان می‌توانند در طول برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از طالقانی، کوچه گیلان، شماره ۲، مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>