عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی رضا هدایت

نمایشگاه نقاشی رضا هدایت

۳۱

خرداد

۹۳

نمایشگاه نقاشی رضا هدایت

نمایشگاه نقاشی‌های قصه گوی رضا هدایت، از ۲۳ خرداد ماه در گالری هفتان، بازگشایی شده است.

نمایشگاه نقاشی

در این نمایشگاه مجموع ۲۴ اثر نقاشی در اندازه‌های ۳۰ در ۳۰ و ۱۰۰ در ۱۵۰، به نمایش در آمده است که نوعی سادگی و صمیمیت را در این آثار می‌توان مشاهده کرد.

رضا هدایت که پیشتر در فضایی اسطوره‌ای زنان و حیوانات را در موقعیتی رها خلق می‌کرد و در آثارش به گونه‌ای صلح و دوستی میان عناصری که به تصویرکشیده می‌شدند به چشم می‌خورد؛ درنمایشگاه اخیر با این که از فضای گذشته‌اش به گونه‌ای فاصله گرفته است، اما هنوزعناصری چون زنان که از موتیف‌های اصلی آثار او به شمار می‌روند جدا نشده و در نقاشی‌هایش همچنان زنان حضور دارند. او در نقاشی‌های اخیرش تلاش کرده تا فضاهای زندگی شخصی و روزمره زندگی امروزی را به زبان هنری‌اش به تصویر بکشد.

با این که در نقاشی‌های رضا هدایت فضای خالی بسیار کمی به چشم می‌خورد ؛اما این شلوغی به هیچ وجه آشفتگی و تشنج را به مخاطب القا نمی‌کند، بلکه در نقاشی‌های او میان زنان و حیوانات و سایر عناصری که به کاررفته است درفضای سیال و روشنی به دوستی رسیده‌اند.

گالری هفتان تا چهارم تیر ماه پذیرای بازدیدکنندگان از نمایشگاه نقاشی هدایت است و علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به نشانی تهران، میدان هفت تیر خبابان بهار شیراز، خیابان سلیمان خاطر ،کوچه ابرار غربی پلاک ۶۵، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 × چهار =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>