عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”رویای بیداری”

نمایشگاه نقاشی”رویای بیداری”

۲۳

بهمن

۹۲

نمایشگاه نقاشی”رویای بیداری”

نمایشگاه نقاشی روژین دبیری تحت عنوان”رویای بیداری” از روز جمعه (۲۵ بهمن ماه) در گالری آتبین بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی رویای بیداری

در نمایشگاه نقاشی رویای بیداری ۱۱ اثر با تکنیک اکرلیک روی بوم به نمایش در خواهد آمد، آثاری با حال و هوای سورئال و فضای شهری و شخصی و رویاگونه.

در نقاشی‌های من، ابزار و محیطی‌ که انسان زمانی‌ برای آرامش خود فراهم کرده بود، پا را از حیطه وظایف خود فراتر گذاشته و انسان را بی‌هیچ حرفی‌ و حتی ردپایی در خود فرو برده است؛ گویی آنچه از انسان باقی‌ مانده، چیزی نیست مگر خاطراتی چند وجهی که دنیای مادی با تمام ارزش خود تنها غباری از آن را به یادگار گذاشته است.

او در ادامه افزود:

به هر حال همه‌ی ما نوعی دوگانگی و فضاهای رمزآلود در زندگی خود داریم که به طور ناخودآگاه در ذهنمان باقی می‌مانند، بدون اینکه فراموش شوند. سعی من در این نمایشگاه نمایش این فضاها بوده است.

در یادداشتی درباره نمایشگاه نقاشی روژین دبیری آمده است:

 دبیری در پشت پرده‌های ابهام، همچنان به خلاقیتش ادامه می‌دهد و از خود هیچ نشانه‌ای به جای نمی‌گذارد. کالبد انسانی، در هیچ یک از تابلوها نمود پیدا نمی‌کند. آنچه در این پرده‌ها دیده می‌شود، رویای بیداری است که شخصیت هنرمند را بروز می‌دهد.

گالری آتبین تا روز چهارشنبه(۳۰ بهمن ماه) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی رویای بیداری است و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ۱۶ تا ۲۱ به آدرس تهران، ضلع جنوب چهارراه پارک‌وی، کوچه خاکزاد، شماره ۴۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش × = 48

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>