عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”سیمون سِلبِهر”

نمایشگاه نقاشی”سیمون سِلبِهر”

۲۳

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی”سیمون سِلبِهر”

نمایشگاه نقاشی”سیمون سِلبِهر” هنرمند یوئیسی از روز دوشنبه (۲۳ تیر ماه) در خانه هنرمندان بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی”سیمون سِلبِهر”

سیمون سلبهر، یک متخصص تجزیه و تحلیل تضادها و مسائل اجتماعی است که در رشته فرهنگ و زبان تحصیل نموده و نمایشگاه نقاشی” خط پنهان” نخستین نمایشگاه او در ایران به حساب می‌آید.

درباره سیمون سلبهر می‌خوانیم:

از سال ۱۹۹۰ فعالیت حرفه‌ای‌اش را در زمینه فرهنگ و پروژه‌‌های هنری و شرکت کردن در نمایشگاه‌ها، تئاتر، پروژه‌های مستند، نقاشی پرده‌های نمایش، مشاور هنرهای نمایشی و… آغاز کرده است. این هنرمند همچنین در نتیجه تحصیل پدرش در رشته تجزیه و تحلیل تضاد در مذاکرات، شروع به تحصیل و کار در این زمینه کرد. طراحی کردن و نوشتن اساسی‌ترین ابزارهای او در میان توانایی‌های مختلفش به حساب می‌آید. او تا کنون نمایشگاه‌های متعددی در کشورهای فرانسه، سوییس، آفریقا و… داشته است.

این هنرمند درباره برپاکردن نمایشگاه در ایران گفته است:

 من چند بار به ایران آمده‌ام اما اولین بار است که یک نمایشگاه برگزار می‌کنم. من فقط نمی‌خواهم یک نمایشگاه نقاشی برگزار کنم بلکه می‌خواهم فرهنگ کشورم را به دیگران بشناسانم و البته دلم می‌خواهد این تعامل دو طرفه باشد چون برای من و همسرم (که ایرانی است) واقعا جالب است که با هر دو کشور کار می‌کنیم.

نمایشگاه نقاشی”سلبهر” تا ۳۱ تیر ماه در خانه هنرمندان دایر است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۰ به نشانی تهران، خیابان طالقانی ، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر، مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>