عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی عطاالله ذی نوری

نمایشگاه نقاشی عطاالله ذی نوری

۲۷

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه نقاشی عطاالله ذی نوری

نمایشگاه نقاشی عطاالله ذی نوری روز جمعه (۲۶ اردیبهشت ماه) در گالری شکوه بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

در این نمایشگاه نقاشی  ۳۶ اثر از نقاشی‌های آبرنگ استاد ذی نوری با موضوع بناهای سنتی، خانه‌های تاریخی، گل، میوه و… در اندازه‌های متعدد، به نمایش در آمده است.

نمایشگاه-نقاشی عطاالله ذی نوری

عطاالله ذی نوری درباره سوژه کارهای نمایشگاه نقاشی‌اش گفته:

او در مورد انتخاب سوژه آثار تازه‌اش گفت: در این نمایشگاه بعضی از سوژه آثار با نمایشگاه قبلی‌ام متفاوت می‌باشند. سعی کرده‌ام به سوژه‌هایی توجه کنم که اغلب بی‌تفاوت از کنار آن‌ها می‌گذریم و هنرمندان معمولا آن‌ها را کار نمی‌کنند. برای مثال می‌توانم به نقاشی دسته سبزی ریحان که در روزنامه پیچیده شده و یا کارتن میوه اشاره کن که سعی کرده‌ام آن را با جزییات دقیقی به تصویر بکشم. انتخاب رنگ نیز برای این آثار کار بسیار سختی بوده است زیرا برای نزدیکی به اصل سوژه از رنگ‌های مشابه آن در آثار بهره گرفته‌ام.

گالری شکوه تا ۳۱ اردیبهشت ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی استاد ذی نوری است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه(جز پنج شنبه‌ها و تعطیلات رسمی) از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به نشانی تهران، چهارراه فرمانیه، بلوار شهید اندرز گو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، شماره ۱۹، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>