عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی علیرضا نمدچی

نمایشگاه نقاشی علیرضا نمدچی

۵

اسفند

۹۲

نمایشگاه نقاشی علیرضا نمدچی

نمایشگاه نقاشی علیرضا نمدچی(نقاشی بر روی روزنامه)از روز جمعه(۲ اسفند ماه) در گالری سین بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاشی نمدچی که نخستین نمایشگاه او در ایران به حساب می‌آید، ۱۴ اثر با تکنیک اکرلیک روی بوم و به سبک پست مدرن به نمایش درآمده است.

علیرضا نمدچی درباره سوژه‌های به کار رفته در کارهایش گفته:

در این تابلوها از سوژه‌هایی که در روزنامه‌ها وجود داشت، استفاده کردم و برخی از آن‌ها را روی بوم چسباندم. این سوژه‌ها به موضوعات ساده‌ای اختصاص داشت که خلاقیت‌هایی روی آن‌ها اجرا کردم. سبک‌های این چنینی معمولا در خارج از کشور علاقه‌مندان بیشتری دارند و اگر این نمایشگاه با استقبال مخاطبان مواجه شود، فعالیتم در ایران را ادامه خواهم داد.

نمایشگاه-نقاشی علیرضا نمدچی

این هنرمند که فعالیت هری‌اش را در خارج از کشور (پاریس) آغاز کرده، در ادامه درباره برپایی نمایشگاه نقاشی در ایران افزود:

وقتی به ایران برگشتم این سبک و تکنیک نقاشی خیلی شناخته شده نبود. در آن سال‌ها علاوه بر اینکه کارهای خودم را دنبال می‌کردم، چند نمایشگاه خصوصی هم برپا کردم، اما نمایشگاه عمومی نداشتم. تا اینکه از دو سال پیش تصمیم گرفتم نخستین نمایشگاهم در ایران را برگزار کنم که به دلایلی به تعویق افتاد و سرانجام با توافقی که با گالری سین داشتیم، این نمایشگاه برای علاقه‌مندان دایر شد.

گالری سین تا ۱۱ اسفند ماه(به جز پنج شنبه ها) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی علیرضا نمدچی است و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ۱۵ تا ۱۹ به آدرس تهران، شهرک غرب، فاز ۲، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، خیابان دوازدهم، شماره ۱۶، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = پانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>