عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی فرناز ذوالفقاری

نمایشگاه نقاشی فرناز ذوالفقاری

۴

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی فرناز ذوالفقاری

نمایشگاه نقاشی‌های انتزاعی فرناز ذوالفقاری از روز جمعه (۶ تیر ماه) در گالری الهه بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی

این نمایشگاه سومین نمایشگاه فردی فرناز ذوالفقاری است و در این مجموعه ۱۵ اثر انتزاعی به نمایش در خواهد آمد.

ذوالفقاری درباره کارهایش گفته:

 از حدود ۱۰ سال پیش که هنر نقاشی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنم، تم بیشتر کارهایم درخت بوده است. در واقع این موضوع را در شاخه‌ای از مدرنیسم و انتزاع به تصویر می‌کشیدم. خاطره‌ام از درختان و سفیدی برف تصویری را در ذهنم ایجاد کرده بود که به بیان شخصی‌ام در تابلوهای نقاشی منجر شد؛  پس از مدتی از این شیوه فاصله گرفتم و کارهایک تبدیل به خطوطی شدند که کاراکترهای خاص خودشان را دارند و روزمرگی زندگی و مفاهیم اجتماعی را که به صورت چیدمانی در ذهنیم ایجاد شده به صورت تصویر نمایش می‌دهند.

نمایشگاه-نقاشی فرناز ذوالفقاری

او همچنین گفت:

بیان چنین مفاهیمی در نقاشی‌های انتزاعی از بیان شخصی و مختص به خود هنرمند نشأت می‌گیرد. مخاطب در هنر مدرن آزاد است که هر برداشتی که می‌خواهد داشته باشد. آن‌چه که برای من جذاب است مواجهه مخاطب با این کارهاست. گاهی از برداشت‌های مخاطبان عام مواردی در ذهن من روشن می‌شوند که قبلا به آن‌ها توجه نکرده بودم.

نمایشگاه نقاشی  فرناز ذوالفقاری تا ۱۶ تیر ماه در گالری الهه برپا است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در طول برگزاری نمایشگاه به نشانی تهران، بلوار آفریقا، انتهای خیابان گلفام، بن‌بست امینی، شماره ۳، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ نُه = 11

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>