عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » طبیعت در نمایشگاه نقاشی فریبا فهیمی

طبیعت در نمایشگاه نقاشی فریبا فهیمی

۲۵

فروردین

۹۳

طبیعت در نمایشگاه نقاشی فریبا فهیمی

نمایشگاه نقاشی با آبرنگ فریبا فهیمی از روز شنبه (۲۳ فروردین ماه) در فرهنگسرای ابن سینا بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

در این نمایشگاه که سومین نمایشگاه انفرادی فریبا فهیمی است، ۲۰ تابلو نقاشی با تکنیک آبرنگ و با موضوع طبیعت ، آثاری به سبک انتزاعی و نیز یک اثر پرتره ارائه شده است.

فهیمی برای ترسیم نقاشی‌هایش از عکس‌هایی که در سفرهای متعدد گرفته استفاده نموده و الهام گرفته است.

نمایشگاه-نقاشی فریبا فهیمی

فهیمی درباره نمایشگاه‌هایش گفته:

 هر سه نمایشگاه من در بهار برگزار شده تا با موضوع کارها که طبیعت است همخوانی و نزدیکی داشته باشد. من به هنر نقاشی از همان دوران کودکی علاقه داشتم و آن را دنبال می‌کردم. تکنیک رنگ روغن را نزد اساتیدی چون مخبری و علیزاده آموختم.

 بعد از آن بود که احساس کردم کار با آبرنگ خشونت رنگ روغن را ندارد. وقتی با آبرنگ کار می‌کنم و ایده‌ای را روی بوم پیاده می‌کنم، پخش شدن رنگ‌ها باعث می‌شود کار از حالت زمختی خارج شود و رویایی‌تر به نظر برسد. به همین دلیل ۱۵ سال است که کار با این تکنیک را ادامه می‌دهم.

 فرهنگسرای ابن سینا تا ۲۸ فروردین ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی فریبا فهیمی است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران، شهرک قدس، فاز یک، خیابان ایران زمین شمالی، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>