عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی «لمس خلقت و لطافت»

نمایشگاه نقاشی «لمس خلقت و لطافت»

۳

شهریور

۹۳

نمایشگاه نقاشی «لمس خلقت و لطافت»

نمایشگاه نقاشی سمیرا معمار نژاد “لمس خلقت و لطافت” از روز جمعه(۳۱ مرداد ماه) در گالری نهاوند بازگشایی شده است.

نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاشی “لمس خلقت و لطافت” ۳۸ اثر به نمایش در آمده است که از این تعداد ۱۸ اثر آن کپی از آثار نقاشی معروف و ۲۰ اثر دیگر آن از جمله کارهای مخصوص به معمارنژاد است، برای خلق این آثار از تکنیک رنگ روغن استفاده شده است.

معمار نژاد درباره آثار پی شده از هنرمندان دیگر گفته:

 وقتی اثر یک استاد بزرگ را کپی می‌کنید، در واقع دارید خودتان را با او می‌سنجید و ناخودآگاه از او می‌آموزید. به نظر من یکی از بهترین تمرین‌هایی که یک نقاش می‌تواند بکند کپی آثار بزرگان این عرصه است.

 من سال هاست که کار بزرگان را کپی می‌کنم و از این راه ضمن کسب تجربه، کسب درآمد نیز کرده‌ام. مثلا در یک سال ۲۲۰ نقاشی برای یکی از گالری‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنم و در نمایشگاه اخیرم در گالری نهاوند ۱۸ اثرم کپی است و ۲۰ نقاشی دیگر برآیند احساس خودم است. اما مدتی است که دیگر گرایشی به کپی نقاشی بزرگان ندارم و قصد دارم کم کم از این فضا دور شوم.

نمایشگاه نقاشی سمیرا معمارنژاد تا ششم شهریور ماه در گالری نهاوند دایر خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، بلوار میرداماد، غرب ایستگاه مترو، جنب برج نادر، پلاک ۲۱۴، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>