عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”مرتضی اشتیاقی”

نمایشگاه نقاشی”مرتضی اشتیاقی”

۳۰

فروردین

۹۳

نمایشگاه نقاشی”مرتضی اشتیاقی”

نمایشگاه نقاشی مرتضی اشتیاقی از روز جمعه (۲۹ فروردین ماه) در گالری آتبن بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

این نمایشگاه نقاشی دهمین مجموعه انفرادی مرتضی اشتیاقی است و در آن ۱۸ اثر با موضوع طبیعت و تکنیک اکرلیک روی بوم به نمایش در آمده است.

اشتیاقی در رابطه با آثارش گفته:

در تابلوهای من هم همان‌طور که عزیزی در متنی نوشته بود، مخاطبان و تماشاگران کارها مهمان خیال و تماشا می‌شوند. در واقع چشم‌اندازهایی که در مقابل دیگران قرار می‌گیرد آن‌ها را به سلوک و سفر رهنمون می‌کند به همین دلیل است که این تابلوها با وجود موضوع رئالی که دارند، اکسپرسیو هم هستند و خیال‌انگیز جلوه می‌کنند.

نمایشگاه-نقاشی مرتضی اشتیاقی

او ادامه داد:

مناظری که روی تابلوها آمده از سفرهایم به مناطق مختلف الهام گرفته شده است. من اهل سفرم و در محل زندگی‌ام نیز مناظر طبیعی زیبایی وجود دارد که برای نقاشی از آن‌ها بهره گرفته‌ام. این مناظر برداشتی از واقعیت است، اما کپی‌برداری از آن نیست. در حقیقت این نقاشی‌ها برداشت من از مناظری است که در طبیعت دیده‌ام.

گالری آتبین تا ۹ اردیبهشت ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی مرتضی اشتیاقی است و علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به نشانی تهران:خیابان ولیعصر، جنوب چهارراه پارک‌وی، انتهای کوچه تورج، کوچه خاکزاد، شماره ۴۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>