عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی “مریم سالیانه”

نمایشگاه نقاشی “مریم سالیانه”

۱۱

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی “مریم سالیانه”

نمایشگاه نقاشی مریم سالیانه به انتخاب و گزینش آیدین خانکشی پور، از روز پنج شنبه (۱۲ تیر ماه) در گالری طوبی بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی مریم سالیانه

در این نمایشگاه نقاشی ۳۰ اثر فیگوراتیو و با فضایی سنتی و بیانی اکسپرسیو، به مناسبت اولین سالروز درگذشت مریم سالیانه به نمایش در خواهد آمد که تعدادی از این آثار از جمله طراحی‌های این هنرمند هستند.

سالیانه در اکثر آثارش به سوژه‌های انسانی و اجتماعی پرداخته و در بیشتر آن‌ها روابط سرد بین انسان‌ها را به نقد کشیده است.

خانکشی پور درباره مریم سالیانه گفته:

مریم سالیانه یکی از نقاشان جوان و پرکاربود که سال گذشته پس از دو سال مبارزه با بیماری سرطان درگذشت. او از خود آثار بسیاری برجا گذاشته است که با همکاری خانواده او تصمیم گرفتیم در نخستین سالگرد درگذشت‌اش گزیده‌ای از آثار او را به نمایش بگذاریم و درآمد حاصل از فروش آثار را نیز صرف بیماران خاص کنیم.

نمایشگاه-نقاشی مریم سالیانه

گالری طوبی تا ۱۸ تیر ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی مریم سالیانه است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یاد شده به نشانی تهران، رخیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، خیابان ناصری، پلاک ۱۷، هتل طوبی، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + = 17

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>