عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » مشکلات زنان و نمایشگاه نقاشی مریم صلاحی

مشکلات زنان و نمایشگاه نقاشی مریم صلاحی

۲۰

بهمن

۹۲

مشکلات زنان و نمایشگاه نقاشی مریم صلاحی

نمایشگاه نقاشی مریم صلاحی تحت عنوان”زنان سترون” از روز پنج شنبه(۲۳ بهمن ماه) در گالری شیلا بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی”زنان سترون”

نمایشگاه نقاشی زنان سترون هفتمین نمایشگاه انفرادی مریم صلاحی  و اولین نمایشگاهش در تهران است، در این نمایشگاه ۱۰ اثر نقاشی با موضوع مشکلات زنان جامعه و تکنیک میکس مدیا و رنگ روغن است.

نمایشگاه-نقاشی زنان سترون

صلاحی درباره‌ی موضوع نمایشگاه تازه خود گفته است:

زنان سترون در جامعه ما، زنانی کم حرف، سرخورده و گوشه‌گیر هستند و احساسات خود را با چشم‌هایشان بروز می‌دهند. بنابراین در تابلوها صورت این زنان بدون دهان نقاشی شده و سعی کرده‌ام چشم‌هایشان گویای رنج آن‌ها باشد.

و در ادامه افزود:

البته به هیچ عنوان قضیه‌ی فمنیستی و مردستیزی در موضوع انتخاب شده برای کارهایم دخیل نبوده است؛ بلکه این نگاه شخصی من به عنوان عضوی از این جامعه است. این نقاشی‌ها مثل فیلم قصد داستان‌پردازی ندارند. دوست داشتم مخاطب حس اندوه و امید را تجربه کند. نمی‌خواستم نظر خود را به مخاطب تحمیل کنم، برداشتی که آن‌ها از کار دارند، ممکن است با نگاه من متفاوت باشد که به نظرم مسئله مهمی نیست.

گالری شیلا تا ۳۰ بهمن ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی زنان سترون خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یاد شده و در ساعات ۱۶ الی ۲۰ به آدرس تهران،خیابان ولیعصر، بالاتر از طالقانی، کوی گیلان، شماره ۲، واحد ۱، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>