عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی و طراحی”منوچهر معتبر”

نمایشگاه نقاشی و طراحی”منوچهر معتبر”

۴

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی و طراحی”منوچهر معتبر”

نمایشگاه نقاشی و طراحی منوچهر معتبر، از روز جمعه (۶ تیر ماه) در گالری آریانا برگزار می‌شود.

نمایشگاه نقاشی و طراحی

در این نمایشگاه مجموع ۷۰ اثر از آثار نقاشی و طراحی منوچهر معتبر در اندازه‌های ۷۰ در ۶۰ و ۷۰ در ۷۰، به نمایش در خواهد آمد که علاوه بر آثار جدید ایشان برگزیده‌ای از آثار چهار دهه از فعالیت ایشان را شاهد خواهیم بود.

منوچهر معتبر درباره آثار اخیرش گفته است:

آثار اخیرم نیز برآیند آثار پیشینم و تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشورمان در دهه اخیراست و به گونه‌ای در ادامه آثار پیشین‌ام خلق شده اند.

نمایشگاه-نقاشی منوچهر معتبر

او در ادامه افزود:

هنرمند برای خلق اثر هنری نیازمند جهان بینی فردی است و باید از دریچه خرد شخصی به بررسی و تحلیل مسائل و جریان‌های جامعه پیرامون خود بپردازد. این شیوه برخورد هنری از زمان وقوع مدرنیته در جهان پی‌ریزی شده است و آثار مهمی همانند مونالیزا بر همین پایه نقاشی شده اند. هنرمند برای خلق اثر هنری بایداز آزادی بیان برخوردار باشد تا بتواند با استفاده از دریچه ذهنی خود، محیط پیرامونش را منعکس کند.

گالری آریانا تا ۲ مرداد ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی و طراحی منوچهر معتبر خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰، به نشانی تهران، الهیه ، انتهای خیابان مریم شرقی ، ابتدای خیابان فرشته (شهیدفیاضی) ، شماره ٩، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ شش = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>