عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی و مینیاتور مریم روزدار و سارا فرهادیان

نمایشگاه نقاشی و مینیاتور مریم روزدار و سارا فرهادیان

۱۹

اسفند

۹۲

نمایشگاه نقاشی و مینیاتور مریم روزدار و سارا فرهادیان

نمایشگاه نقاشی و مینیاتور مریم روزدار و سارا فرهادیان از روز شنبه(۱۷ اسفند ماه) در نگارخانه کمال‌الدین بهزاد بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی و مینیاتور

در این نمایشگاه نقاشی و مینیاتور ۴۳ اثر به نمایش در آمده است که از این تعداد، ۳۲ اثر نقاشی متعلق به سارا فرهادیان و ۱۱ اثر  مینیاتور متعلق به مریم روزدار است.

آثار سارا فرهادیان

سارا فرهادیان درباره آثار ارائه شده در این نمایشگاه نقاشی که اولین نمایشگاه او نیز به حساب می‌آید گفته:

  این آثار با پاستل و سیاه قلم تهیه شده است و شامل تصاویری درباره‌ی تهران قدیم، گل و طبیعت بی‌جان می‌شود. تعدادی تصویر پرتره‌ نیز که از نزدیکانم کشیده‌ام در این نمایشگاه حضور دارد.

نمایشگاه-نقاشی و مینیاتور

 آثار مریم روزدار

 آثارم را با آب‌رنگ و گواش به روی مقوای فابریانو و ماکت تهیه کرده‌ام؛ محتوای آثار نقاشی من افسانه‌ای‌ست و شامل تصاویر گل‌اندام، رقص و … می‌شود. این آثار در ابعاد مختلفی تهیه شده‌است.

نگارخانه کمال الدین بهزاد تا ۲۲ اسفند ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی و مینیاتور این دو هنرمند است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در روزهای برگزاری به نشانی تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان شانزده آذر، شماره ۲۸۴، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 × = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>