عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”نزدیک اما دور”

نمایشگاه نقاشی”نزدیک اما دور”

۷

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی”نزدیک اما دور”

نمایشگاه نقاشی هانی نجم با عنوان “نزدیک اما دور” روز جمعه(۶ تیر ماه) در گالری هفت ثمر بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاشی “نزدیک اما دور” مجموعه‌ای از آثار جدید هانی نجم را با موضوع مسایل اجتماعی و تم اتوبوس‌های درون شهری خواهیم دید.

 هادی نجم در ترسیم این آثار بیشتر از رنگ‌های گرم(سیاه و قرمز) استفاده کرده است.

نمایشگاه-نقاشی هانی نجم

هانی نجم درباره موضوع انتخابی برای ارهای ارائه شده  در نمایشگاه نقاشی‌اش گفته:

در زنذگی شهری بخش قابل توجه‌ای از زندگی شهروندان در صف‌های اتوبوس و مترو و طی مسیر با این وسائل نقلیه می‌گذرد و در جریان این سفرهای درون شهری شهروندان با مسائل و مشکلات متعددی روبرو می‌شوند اما روند تکراری این سفرها موجب می‌شود که کم کم به همه چیز عادت کنند.

 در این مجموعه در واقع اتفاقی که در داخل اتوبوس‌ها می‌افتد به نوعی مخاطب را با این واقیعت روبرو می‌کند که انسان‌ها در حال تجزیه شدن و نابودی هستند و این اتفاق در این نقاشی‌ها با محو شدن اجزای پرتره‌ها اتفاق می‌افتد، سر و دست‌های‌هایی که تبدیل به لکه‌های کم رنگ و پخش و پلایی می‌شوند که هر لحظه در حال محو شدن هستند.

 گالری هفت ثمر تا ۱۱ تیر ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی هانی نجم است و علاقه مندان در روزهای یاد شده می‌توانند به نشانی تهران، مطهری، کوه نور،کوچه پنجم شماره ۸، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>