عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » «دیوارهای بلند گورستان شهر ما» در نمایشگاه نقاشی

«دیوارهای بلند گورستان شهر ما» در نمایشگاه نقاشی

۱۶

اردیبهشت

۹۳

«دیوارهای بلند گورستان شهر ما» در نمایشگاه نقاشی

نمایشگاه نقاشی گروهی با نام”نقایش”و برگرفته از مجموعه داستان”دیوارهای بلند گورستان شهر ما”، اثر جواد عاطفه، از روز پنج شنبه (۱۸ اردیبهشت ماه) در گالری نگاه بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی”نقایش”

نمایشگاه نقاشی”نقایش” با مدیریت مونا خوش‌اقبال و ایده‌پردازی احسان فُکابرگزار خواهد شد.

 هنرمندانی

در این نمایشگاه گروهی نقاشی‌هایی از: حجت امانی، سعید احمدزاده، محمدرضا توکلی‌راد، فرشاد رضایی، شقایق شجائیان، هنگامه عابدین، زینب موحد، هومن نصیری، سارا نیروبخش و با همراهی موسیقی آنکیدو دارش و طراحی پوستر مهدی رایگانی به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه-نقاشی"نقایش"

مجموعه داستان «دیوارهای بلند گورستان شهر ما» با ۱۳ داستان کوتاه، دارای فضایی متأثر از مرگ و درباره‌ی مرگ است. مرگی رنگی، متفاوت و خاص. مرده‌ها و زنده‌ها در کنار هم زندگی می‌کنند و روزگار می‌گذرانند و در روزمرگی به مرگ می‌رسند و می‌میرند.

گالری نگاه تا ۳۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱، میزبان بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی”نقایش” است و علاقه مندان می‌توانند در طول برگزاری نمایشگاه به نشانی لواسان، ابتدای بلوار اصلی، خیابان شکوفه، خیابان نگار، انتهای کوچه گلزار، شماره ۳۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>