عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”نقطه- خط و نقطه”

نمایشگاه نقاشی”نقطه- خط و نقطه”

۹

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه نقاشی”نقطه- خط و نقطه”

نمایشگاه نقاشی خسرو فائض با نام”نقطه- خط و نقطه”، از روز گذشته( دوشنبه، ۸ اردیبهشت ماه)، در موسسه فرهنگی صبا-گالری خیال نو، بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاشی خسرو فائض مجموع ۷۰ اثر نقاشی در اندازه‌های متفاوت و با تکنیک “راپید روی گرافت” و “اکرلیک روی بوم” به نمایش در می‌آید.

از آثار نقاشی خسرو فائض ، دریچه‌ای به یک ایده نو در پیوند نقطه – خط و انتزاع برای مخاطبان رویکردهای زیباشناسی مفهومی در نقاشی گشوده می‌شود.

نمایشگاه-نقاشی خسرو فائض

فایض درباره آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه نقاشی”نقطه- خط و نقطه”، گفت:

تعدادی از این آثار دارای شخصیت بوده و به عنصر روایی نزدیکتر است؛ اما عمده آثار به نمایش در آمده گونه‌ای رفتار با نقطه وخط و از پی آن رسیدن به حجم و چرخش در فضا است که در پس خود حامل معانی رمزی و سمبلیک برگرفته از ادبیات ، حکمت و عرفان نیز هست .

فضای کلی این مجموعه از گونه‌ای وحدت بیانی و مفهومی برخوردار بوده و کلیه آثار به شکل کاملا ذهنی، خودانگیخته و بدون استفاده از مدل یا الگوی ذهنی از پیش، طراحی شده اند.

گالری خیال نو تا ۱۶ اردیبهشت ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر،خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر،شماره ۱۲۵، خواهد بود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ نُه = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>