عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی” همه آرزویم اما…”

نمایشگاه نقاشی” همه آرزویم اما…”

۴

مرداد

۹۳

نمایشگاه نقاشی” همه آرزویم اما…”

نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی با عنوان “همه آرزویم اما…” روز جمعه (۳ مرداد ماه) در گالری طراحان آزاد بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی مرتضی اسدی

اسدی در نمایشگاه”همه آرزویم اما…” نقاشی‌هایی را به نمایش گذاشته که در آن‌ها به موضوع بازگشت به خویشتن خویش توجه داشته و با نگاهی ساده و بی آلایش مناظر طبیعی را ترسیم کرده است.

 در عین حال که او در ظاهر امر به سادگی چشم اندازهایی طبیعی را نقاشی کرده، اما ردپای ذهنیت و عواطف ویژه او در ساخت و پرداخت این آثار تشخص و کارکردهای ویژه‌ای به آن‌ها بخشیده به طوری که جهان ذهنی او را به خوبی نمایندگی می‌کنند.

نمایشگاه-نقاشی مرتضی اسدی

بخش بزرگی از آثار مجموعه “همه آرزویم اما…” چشم اندازهایی طبیعی را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد که فضای نیمه تاریک و مملو از سکوتشان را پرتوی از نور ماه در برگرفته و جلوه‌ای آرامش بخش به آن‌ها می‌بخشد.

بخشی دیگر از آثار این مجموعه هم اگرچه همچنان به چشم اندازهای طبیعی اختصاص دارند، اما از رفتاری هیجانی پیروی می‌کنند که پیش از این نیز در آثار مرتضی اسدی شاهدش بوده‌ایم. او در این بخش از آثار همچون گذشته سعی دارد تا فضای نیمه انتزاعی را با بیان‌گری ویژه خود همراه کند و از طریق ترکیب سطوح و فرم‌های آزاد با دایره رنگ‌های مخصوص‌اش ساختمانی محکم و استوار را پی بریزد.

نمایشگاه-نقاشی مرتضی اسدیگالری طراحان آزاد تا ۸ مرداد ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی”همه آرزویم اما..” است و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، خیابان ولی‎عصر (عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس،پلاک۵، مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>