عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی و حجم”هنر معنوی”

نمایشگاه نقاشی و حجم”هنر معنوی”

۱۵

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه نقاشی و حجم”هنر معنوی”

نمایشگاه نقاشی و حجم”هنر معنوی” ۱۴ اردیبهشت ماه، در فرهنگسرای نیاوران بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی و حجم

در این نمایشگاه گزیده‌ای از آثار نقاشی و حجم که به گنجینه فرهنگسرا تعلق دارد به نمایش درآمده است و در آن  آثار هنرمندانی چون: کاظم چلیپا، مرتضی گودرزی، محمدعلی بنی اسدی، عبدی اسبقی، رضا هدایت، هادی جمالی، جمشید حقیقت شناس، احمد خلیلی فرد، همایون سلیمی، حافظ میرآفتابی، مهتا معینی، کیومرث قورچیان و محمدمهدی قان بیگی و … به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه پیش از این در سال ۱۳۸۴ در جشنواره‌ای با عنوان «هنر معنوی» توسط فرهنگسرای نیاوران در همین گالری برگزار شد که تعدادی آثار توسط هیئت برگزاری نمایشگاه انتخاب و به نمایش گذاشته شدند. بر اساس همین انتخاب، تعدادی از این آثار خریداری و به گنجینه فرهنگسرا اضافه شد و اینک بعد از ۹ سال فرهنگسرای نیاوران مجدد این آثار را به معرض تماشا می‌گذارد.

نمایشگاه-نقاشی و حجم

فرهنگسرای نیاوران در بخش تجسمی سال ۹۳ را با نمایش گذاشتن آثار گنجینه خود آغاز کرده و تا پایان سال نیز میزبان نمایشگاههای مختلف هنرمندان صاحب نام و همچنین هنرمندان جوان دیگر در غالب‌های فردی و گروهی خواهد بود.

فرهنگسرای نیاوران تا ۲۲ اردیبهشت ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه خواهد بود و علاقه مندان در روزهای عادی از ساعت ۱۰ وروزهای تعطیل از ساعت ۱۴ می‌توانند به نشانی تهران، انتهای خیابان پاسداران، ضلع غربی پارک نیاوران، مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = شانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>