عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی و طراحی”تابلوهای کوچک”

نمایشگاه نقاشی و طراحی”تابلوهای کوچک”

۱۰

اسفند

۹۲

نمایشگاه نقاشی و طراحی”تابلوهای کوچک”

چهارمین نمایشگاه نقاشی و طراحی تابلوهای کوچک در گالری آریا بازگشایی شده است.

نمایشگاه نقاشی و طراحی”تابلوهای کوچک”

در نمایشگاه نقاشی و طراحی”تابلوهای کوچک” آثاری از هنرمندان جوان و همچنین پیشکستوتان این حوزه همچون:کامبیز درم‌بخش، بهزارد شیشه گران، استاد بانگیز، علیرضا سعادتمند، رضا هدایت، رحیم مولاییان، رضوان صادق زاد و…، برای نمایش و فروش عرضه شده است.

آریا اقبال(مدیر نگارخانه آریا) درباره علت استقبال از نماشگاه «تابلوهای کوچک» با اشاره به استمرار این نمایشگاه گفته:

به گمانم حتما استمرار داشتن این نمایشگاه‌ها در پذیرفته شدنش از جانب هنرمندان و مخاطبین تاثیر داشته است و خود موضوع هم برای عده‌ای جالب بوده است. امسال نسبت به دو سال گذشته ما متقاضیان بیشتری داشتیم. کسانی که دیگر می‌دانند چرا در ابعاد کوچک کار ارائه می‌دهند و چه موضوعاتی در ابعاد کوچک جواب مناسبی می‌گیرد وعده‌ای حتی فقط برای این موضوع کار می‌کنند. در واقع برخی کار‌ها هست که باید در ابعاد کوچک ارائه شود و اگر در ابعاد بزرگ کار شود معنایش به کلی تغییر می‌کند. مهم است هنرمند بداند هر کاری را با چه تکنیکی و در چه ابعادی کار کند.

تابلوهای کوچک

وی با تاکید بر این نکته که در این دوره بیشترین تمرکز گالری روی این بود که کارهای با کیفیت روی دیوار برود درباره حضور آثار جوان‌ها در کنار پیشکسوت‌ها نیز گفت:

ما یک فراخوان عمومی منتشر کردیم و از هنرمندان پیشکسوت هم جداگانه دعوت کردیم که اثر ارائه بدهند و در واقع هر کس به این موضوع علاقه داشت اثرش را ارائه داد و موضوع ما اصلا نام هنرمند نبود.

گفتنی است امسال بر خلاف سه دوره گذشته که نمایشگاه تابلوهای کوچک در کنار حراج برگزار می‌شد به شکلی مستقل در سال ۹۳ برپا خواهد شد. به گفته آریا اقبال، این اقدام برای این صورت گرفته که بشود روی بخش حراج به شکل جدی‌تری کار کرد.

گالری آریا تا روز ۲۳ اسفند ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی و طراحی”تابلوهای کوچک خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یاد شده به آدرس تهران،خیابان ولیعصر، بالا‌تر از سه‌راه شهید بهشتی، کوی زرین، پلاک ۱۰، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>