عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی و مجسمه”اتفاقات”

نمایشگاه نقاشی و مجسمه”اتفاقات”

۱۰

تیر

۹۳

نمایشگاه نقاشی و مجسمه”اتفاقات”

نمایشگاه نقاشی و مجسمه نگار نجیبی با نام”اتفاقات” از روز یک شنبه (۸ تیر ماه) در گالری تابستان خانه، در خانه هنرمندان، بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی و مجسمه”اتفاقات”

در این نمایشگاه مجموعه‌ای از نقاشی‌های نگار نجیبی با تکنیک‌های “اکریلیک و ماژیک” و “خودکار، راپید و پتینه با واکس” و مجسمه‌هایی ساخته شده از فلز، چوب و پاپیه ماشه، را شاهد هستیم.

آثاری که نگار نجیبی در نمایشگاه اخیرش با عنوان “اتفاقات” ارائه کرده است طرح‌نقاشی‌هایی هستند که از فضایی غنی در دنیای تصویر برخوردارند. در نگاه اول فضاسازی‌هایی که در قطع‌های نسبتا کوچک کاغذ انجام شده است جلب توجه می‌کنند، حضور دیوها و یادآوری قصه‌ها و اسطوره‌های ایرانی و سعی در خلق موجودات خیالی شخصی از دیگر ویژگی‌های این آثار است.

نمایشگاه-نقاشی و مجسمه"اتفاقات"

در واقع نمایشگاه «اتفاقات» می‌تواند به نسل هنرمندان جوان امروز یادآوری کند که ادبیات فارسی منبع عظیمی از تصاویری است که هنوز روی بوم هیچ نقاشی رسم نشده‌اند و آثار نجیبی اتفاقا با وجود اینکه بداهه خلق می‌شوند اما اصلا از روی اتفاق نیستند.

علاقه مندان تا ۱۳ تیر ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه نقاشی و مجسمه”اتفاقات” به نشانی تهران، خیابان طالقانی،‌ بعد از ایرانشهر،‌خیابان شهید موسوی شمالی،ضلع جنوبی باغ هنر، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>