عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”پازل” در گالری پنجره

نمایشگاه نقاشی”پازل” در گالری پنجره

۱۰

اسفند

۹۲

نمایشگاه نقاشی”پازل” در گالری پنجره

نمایشگاه نقاشی”پازل| از روز جمعه (۹ اسفند ماه) در گالری پنجره بازگشایی شد.

نمایشگاه نقاشی”پازل”

در نمایشگاه نقاشی پازل ۲۹ اثر از ۲۹ هنرمند پیشکسوت و نام آشنا و نیز هنرمندانی جوان در زمینه نقاشی برای نمایش و فروش ارائه شده است.

هنرمندان

بهرام دبیری، علی ذاکری، رحیم مولاییان، یعقوب عمامه‌پیچ، منصور ذابحی و علی‌اکبر نیکان‌پور در کنار آثار هنرمندان جوانی چون ایلیا تهمتنی، احسان نصری، ماهیار چرمچی، رامتین نباتی و ریحانه کلانتری، امیر یگانه، لعیا زنگنه و …

ماهیار چرمچی درباره عنوان این نمایشگاه بیان کرده:

این نمایشگاه «پازل» نام گرفته است زیرا در آن به کنار هم قرار دادن نسل‌ها، کنار هم قرار گرفتن تکنیک‌ها و کنار هم قرار گرفتن قیمت‌های متنوع به شکل تکه‌های یک پازل توجه شده است. در این نمایشگاه از تصویرسازی، نقاشی، گرافیک و نقاشیخط آثاری هست و برای در کنار هم قرار دادن آنها یک الزام داشتیم تا به انتقال تجریه و دیدگاه هنرمندان به یکدیگر کمک کنیم.

نمایشگاه-نقاشی پازل

وی در ادامه افزود:

قصد ما این است که یک بازار واقعی برای خرید آثار هنری به وجود آوریم و خانواده‌هایی که می‌توانند اثر هنری بخرند و تمکن مالی دارند ولی از فضای هنری به دور افتاده‌اند، با هنر آشتی کنند و با خرید آثار هنری به عنوان یک کالای سرمایه‌ای با ارزش افزوده، رونقی به فضای هنرهای تجسمی کشور ببخشند.

گالری پنجره تا روز ۱۵ اسفند ماه پذیرای بازدید نندگان از نمایشگاه نقاشی”پازل” است و علاقه مندان می‌توانند در طول برپایی نمایشگاه در ساعات ۱۶ تا ۲۱، به آدرس تهران، خیابان ظفر، انتهای فرید افشار، بابک شرقی، بن بست بابک، پلاک ۲۹ طبقه دوم، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>