عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی پری یوش گنجی

نمایشگاه نقاشی پری یوش گنجی

۱

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه نقاشی پری یوش گنجی

نمایشگاه نقاشی پری یوش گنجی با عنوان”سپیده دمان”، ساعت ۱۶ روز جمعه(۵ اردیبهشت ماه) در گالری ماه مهر بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی سپیده دمان

در این نمایشگاه نقاشی ۶۰ اثر از نقاشی‌های کوچک خانم گنجی در اندازه ۷ در ۱۰، با تکنیک رنگ و روغن روی مقوا به نمایش درخواهد آمد.

پری یوش گنجی درباره این آثار گفت :

نقاشی‌های این مجموعه یک گلدان و دسته گل است که در تمام ۶۰ تابلو این گلدان و گل‌ها تکرار می‌شوند، اما فضاهایی که این گلدان در آن قرار گرفته‌اند با هم تفاوت دارد و در نگاه اول بیننده احساس می‌کنند که یک نقاشی ۶۰ بار تکرار شده است.

وی در ادامه افزود:

در واقع به نوعی سرنوشت این گلدان به سرنوشت ما اشاره دارد که هر روز هر شب تکرار می‌شود و در نگاه نخست شب‌ها و روزهای‌مان شبیه هم می‌شوند اما تفاوت‌هایی هم با هم دارند.

نمایشگاه-نقاشی سپیده دمان

پری یوش گنجی

* همچنین همزمان با افتتاح نمایشگاه کتاب نقاشی‌های کوچک کوچک “سپیده دمان” که   ۵۰ اثر این نمایشگاه را شامل می‌شود، رونمایی خواهد شد.

گالری ماه مهر تا ۲۹ اردیبهشت ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه نقاشی”سپیده دمان” است و علاقه مندان می‌توانند همه روزه(به جز جمعه ها) در ساعات ۱۶ تا ۲۰، به نشانی تهران، خیابان آفریقا، کوچه نیلوفر، پلاک ۷، مراجعه نمایند.

تلفن : ۲۲۰۵۸۶۳۰

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− دو = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>