عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا آریان پور

نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا آریان پور

۲۹

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا آریان پور

“آرزوهای موقت در خیال موقت”، نام نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا آریان پور است که روز جمعه (۲ خرداد ماه) در گالری بوم بازگشایی خواهد شد.

نمایشگاه نقاشی و مجسمه

در این نمایشگاه که دهمین نمایشگاه فردی آریان پور است، مجموع ۱۲ اثر، شامل ۱۰ اثر نقاشی و ۲ مجسمه کانسپچوآل آرت به نمایش در خواهد آمد.

در باره آثار ارائه شده در نمایشگاه نقاشی و مجشمه آریان پور می‌خوانیم:

این آثار که مخاطب را به اندیشیدن و بازشناسى جهان و هستى و زندگى خود فرا مى خواند زیبایى شناسى نقاش همچنان در فرم غالب آبستره است اما ردى از فیگورهاى محو و توهم زا در کنه بوم‌هایش احساس مى شوند که بیننده را به کشف و شهودى لذت بخش وا مى دارد.

نمایشگاه-نقاشی پویا آریان پور

آریان پور در تازه‌ترین آثارش با نگاهى فلسفى، برخى مفاهیم در زندگی را به چالش مى کشد ؛ تکامل هستى ، شواهد گم شده در دور دست و وقایع مخدوش شده، مفاهیمی هستند که در این آثار با پرسش روبرو شده است ؛ هنرمند بیننده را به سمت واقعیت تحریف شده سوق می‌دهد. اشارات پشت پرده او به تصویر یک واقعه یا یک منطقه در کادر دایره نمایان می‌شود. کادر دایره برای او مکانی است نا ایستا و غیر معین که در آن در لحظه هر فرم آشنا و معین به صورت غیر ارادی به زبانی مخدوش شده مبدل می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند برای یازدید این نمایشگاه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتراز نیایش، کوچه ارمغان غربی پلاک ١١، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − هفت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>