عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی کیانا برومند

نمایشگاه نقاشی کیانا برومند

۳

شهریور

۹۳

نمایشگاه نقاشی کیانا برومند

نمایشگاه نقاشی کیانا برومند با عنوان”بسته بندی” تا روز چهارشنبه(۵ شهریور ماه) در گالری گلستان دایر است.

نمایشگاه نقاشی

در نمایشگاه نقاشی کیانا برومند که اولین نمایشگاه فردی او به شمار می‌رود، ۱۰ تابلو نقاشی فیگوراتیو با مفهوم تضاد و تکنیک رنگ روغن و اُلد مستر به نمایش در آمده است.

کیانا برومند در خصوص آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه”بسته بندی” گفته است:

این نقاشی‌ها انتزاعی نیستند و با یک دستکاری در فضاهای شناخته شده، چیدمان تازه‌ای را به وجود آورده‌اند. این دستکاری‌ها به گونه‌ای بوده که مفهوم تضاد را به خوبی به نمایش بگذارد. فیگورها هر کدام در یک کارتن و جعبه قرار داده شده‌اند و عناوین آن‌ها هم از روی عبارت‌هایی که روی بسته‌بندی‌ها دیده می‌شود مثل «شکستنی است»، «با احتیاط حمل شود» و… انتخاب شده‌اند.

نمایشگاه-نقاشی کیانا برومند

این هنرمند همچنین عنوان کرد:

تضادها در نوع پوشش فیگورها و همین‌طور در اشیایی که در تابلوها وجود دارد نشان داده شده‌اند. مثلا در تاب که ماهیت حرکتی دارد در یک جعبه محصور شده یا فردی که لباس‌های فاخر به تن دارد در یک بسته‌بندی غیرمجلل جای داده شده است.

علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه نقاشی”بسته بندی” به نشانی تهران، دروس، خیابان کماسایی، شماره ۳۴، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 8 = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>