عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » برپایی نمایشگاه نقاشی در گالری” سین”

برپایی نمایشگاه نقاشی در گالری” سین”

۲

تیر

۹۳

برپایی نمایشگاه نقاشی در گالری” سین”

نمایشگاه نقاشی گروهی، ۳۰ خرداد ماه در گالری سین برپا شد.

نمایشگاه نقاشی

در این نمایشگاه بیش از ۵۰ اثر از ۲۹ هنرمند به نمایش در آمده است که تعداد زیادی از این هنرمندان تجربه چندانی در برپایی نمایشگاه نداشته اند.

هنرمندان

امید معصومی، نازی بیگی، علی معتمدیان، ساشا زند، فاطمه ابراهیمی، وحید احمدی طباطبایی، مصطفی چوب تراش، هاوار امینی، مسعود ندافی، سپیده شاهرخی،الناز بندگی، علی رضا معصومی، نگار فدایی، سوگند نبی الهی، هاله مغفوریان، شیرین شاهرودی،تهمینه طاهباز، بابک یاقوتی، وحید امینی، تانیا پاکزاد و نیلوفر فریدونی

نمایشگاه-نقاشی گروهی

درباره این نمایشگاه نقاشی می‌خوانیم:

تنها ویژگی مشترک آثاری که دراین نمایشگاه گروهی آثار را به هم پیوند می‌داد استفاده از مدیوم نقاشی برای بیان هنرمندانه بود و هر هنرمند براساس تجربیات پیشین و دغدغه‌های شخصی خود یک، الی سه اثر را در اختیار گالری گذاشته بود. انتخاب آثار نیز توسط سعیده لطفی مدیر گالری صورت گرفته بود.

با این که هنرمندان این مجموعه جوان بودند اما آثار قابل تاملی در این نمایشگاه شاهد بودیم. فضای عمومی آثار بیشتر به سمت موضوعات اجتماعی و نقاشی فیگوراتیو سوق پیدا کرده بود و نکته قابل تامل این نمایشگاه این بود که بخش عمده آثار با تکنیک ترکیب مواد و اکریلیک خلق شده بودند و تنها ۳ اثر در این مجموعه با تکنیک رنگ روغن کار شده بودند. از ویژگی بارز آثار این مجموعه استفاده از رنگ‌های درخشان بود.

نمایشگاه-نقاشی گروهی

گالری سین تا ۳۰ تیر ماه پذیرای بازدید کنندگان از این نمایشگاه نقاشی است و علاقه مندان در طول برگزاری نمایشگاه می‌توانند به نشانی تهران، شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، خیابان دوازدهم، پلاک۱، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− پنج = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>