عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی کیومرث قورچیان

نمایشگاه نقاشی کیومرث قورچیان

۲۷

مهر

۹۳

نمایشگاه نقاشی کیومرث قورچیان

نمایشگاه نقاشی کیومرث قورچیان از روز جمعه(۲۵ مهر ماه) در گالری ساربان بازگشایی شد.

در این نمایشگاه ۳۲ اثر نقاشی در اندازه‌های ۶۰ در ۸۰ و ۲۰۰ در ۳۰۰ سانتی‌متر با نگاه تازه‌ای به فرم و فیگور و با تکنیک رنگ روغن روی بوم به‌نمایش در آمده است.

 قورچیان درباره‌ مجموعه آثار به‌ نمایش درآمده در این نمایشگاه،گفته:

 این آثار در راستای دوره‌های قبلی کارهای من، اما با نگاه تازه‌تری است و تلاش کرده‌ام در آثارم مخاطب را به سرزمین‌هایی ببرم که هر روز با آن مواجه می‌شوم.

 فضای آبستره به‌شکل بداهه پدید می‌آید و فیگورها نیز شامل فیگورهای انسانی و حجم‌های فرم‌دار است که جمعیت، وحدت و … را پیش روی مخاطب می‌آورد. من در تعریف فضای آثارم، دخالت نمی‌کنم و اجازه می‌دهم که فرم‌ها و فیگورها خود را تعریف کنند. من این فیگورها را درون فرم‌ها می‌بینم، ولی ممکن است مخاطب این فرصت و باور را برای دیدن این فیگورها در اثر نداشته باشد، ولی یافتن و درک آن را به مخاطب واگذار می‌کنم.

نمایشگاه نقاشی کیومرث قورچیان

این نمایشگاه تا ۵ آبان‌ ماه(به‌جز سه‌شنبه‌ها) از ساعت ۱۶ تا ۲۰، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی (مهناز)، کوچه مهماندوست، شماره ۸، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>