عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه هنرهای تجسمی “خیریه، هنر، کودک”

نمایشگاه هنرهای تجسمی “خیریه، هنر، کودک”

۱۲

اسفند

۹۲

نمایشگاه هنرهای تجسمی “خیریه، هنر، کودک”

نمایشگاه هنرهای تجسمی تحت عنوان”خیریه، هنر، کودک” در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه (۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه)، در مجموعه فرهنگی میثاق برگزار می‌شود.

نمایشگاه هنرهای تجسمی

نمایشگاه هنرهای تجسمی “خیریه، هنر، کودک”، با هدف حمایت از کودان نیازمند برپا می‌شود و در آن آثاری از هنرهای متعدد به نمایش در خواهد آمد.

درباره نمایشگاه هنرهای تجسمی گفته شده :

جمعی از هنرمندان جوان برای کمک به کودکان نیازمند، نمایشگاهی از آثار هنری متنوع، همراه با بخش‌های مختلف تفریح و سرگرمی برای هنردوستان تدارک دیده‌اند. از آنجایی که این گروه از جمعی از جوانان خلاق و توانمند تشکیل شده است، همیشه سعی بر آن بوده که در برنامه‌ها از هنر، و خلاقیت و دانش استفاده شود تا نحوه برگزاری نمایشگاه مسیر فکری گروه را نمایش دهد.

نمایشگاه-هنرهای-تجسمی خیریه

 همچنین در نمایشگاه از حضور هنرمندان جوانی استفاده شده است که هر کدام در زمینه‌هایی چون سفال، شیشه، فلز، آیینه و پارچه توانمند هستند و با هنر دست خود کارآفرینی کرده‌اند. همچنین در زمینه تکنولوژی روز و دانش، در این نمایشگاه بخش جالب و متفاوتی به نام QR ( نوعی بارکد ) وجود دارد که همین هدف را نشان می‌دهد.

بازارچه آثار هنری و تزئینی، کارگاه خلاقیت، هنر، کودک، کارگاه سرگرمی، هنر، مشارکت، ایستگاه آرزو، یادگاری، امید و ایستگاه سرگرمی، فناوری و… از جمله برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه هنرهای تجسمی”خیریه، هنر، کودک” می‌توانند در ساعات ۱۵ الی ۲۴ روزهای ذکر شده به آدرس تهران، خیابان برادران موحد دانش(اقدسیه)، خیابان شهید سباری(آجودانیه)، انتهای کوچه ۱۳ شرقی، مجموعه فرهنگی میثاق، رستوران دیپلمات، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 × پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>