عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه هنر صدا

نمایشگاه هنر صدا

۱۴

آبان

۹۳

نمایشگاه هنر صدا

نمایشگاه هنر صدا از روز یک شنبه(۱۸ آبان ماه) در گالری الهه بازگشایی می‌شود.

در نمایشگاه هنر صدا که به نمایشگاه گردانی رسول کمالی، علیرضا ارواحی و احسان تحویلیان برگزار می‌شود آثار هنرمندانی چون: مجید آزادمنش، مونا اقابابایی، علیرضا ارواحی، مرتضی بصراوی، نیما پیراسته، احسان تحویلیان، حسین تحویلیان، احسان روح الامین، علی سجادیه،حمیدرضا ششجوانی، سینا طاهری، مانی عمادی، جواد قبادی، زهرا قراخانی، پردیس قریشی، رسول کمالی،آرزو معتمدی، مهدی وفامهر و عاطفه یزدانی به نمایش در خواهد آمد.

صدا جابه‌‎جا می‌شود، گسترده می‌شود تا خود را آشکار کند و بماند. “اِح‌هِ”، صدای جمعی از هنرمندان تجسمی و نویسندگان اصفهان است. تجربه‌هایی غیرتصویری و برآمده از زیست شخصی-اجتماعیشان که بیش از آنکه زمانمند باشد مکانمند است.

این جمع برای بار دوم کنار هم گرد آمده‌اند تا صداهای خود را ارائه کنند، جمعی که ساخت صدا حرفهٔ آنان نیست و تنها می‌خواهند موقعیت خویش را با پرداختن به آن به پرسش گیرند.

نمایشگاه گروهی هنر صدا

 نمایشگاه هنر صدا تا ۲۰ آبان دایر است و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید به نشانی تهران، بلوار آفریقا، انتهای خیابان گلفام، بن بست امینی، پلاک ۳ مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>