عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه پوستر اجتماعی

نمایشگاه پوستر اجتماعی

۲۳

مهر

۹۳

نمایشگاه پوستر اجتماعی

نمایشگاه پوسترهای اجتماعی بین المللی از روز شنبه(۲۶ مهرماه) با همکاری مدرسه ایده، درگالری‌های بهار و تابستان خانه هنرمندان ایران بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه پوسترهای اجتماعی

 در  نمایشگاه پوستر بین المللی، ۱۹۸ اثر از آثار طراحان به نام جان  در ابعاد ۵۰ در ۷۰ به نمایش در خواهد آمد.

 پوسترهایی که در این نمایشگاه به نمایش در خواهد آمد، تم اجتماعی دارند؛موضوع این آثار، صلح، جنگ، آفریقا و… است و از سوی علی عمرانی و بهنام رئیسیان گردآوری شده‌اند .

 نمایشگاه پوستر اجتماعی

درباره هدف برگزاری نمایشگاه پوسترهای اجتماعی گفته شده:

این مجموعه علاوه بر اینکه یک نمایشگاه هنری بزرگ است، می‌تواند مرجعی برای هنرجویان و دانشجویان گرافیک باشد تا با تعداد زیادی از آثار مطرح دنیا آشنا شوند.

 تمامی این هنرمندان از چهره‌های بین المللی طراحی دنیا هستند مانند آرماندو میلانی که یکی از مشهورترین طراحان دنیاست و از ایران نیز فقط از رضا عابدینی که یکی از چهره‌های بین‌المللی گرافیک ایران است اثری به نمایش گذاشته خواهد شد.

نمایشگاه پوستر اجتماعی

نمایشگاه پوسترهای اجتماعی تا ۳۰ مهر ماه در خانه هنرمندان برپا است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه به نشانی تهران، خیابان طالقانی،‌ بعد از ایرانشهر،‌خیابان شهید موسوی شمالی،ضلع جنوبی باغ هنر ، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>