عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه کارتون معضلات شهری

نمایشگاه کارتون معضلات شهری

۱۷

اسفند

۹۲

نمایشگاه کارتون معضلات شهری

نمایشگاه کارتون معضلات شهری با همکاری خانه کاریکاتور از امروز(۱۷اسفند ماه) در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برگزار می‌شود.

نمایشگاه کارتون

نمایشگاه-کارتون معضلات شهری

در این جشنواره ۳۳۵هنرمند از ۴۹کشور با ۱۰۷۶ اثر شرکت کرده‌اند که پس از انتخاب آثار توسط کامبیز درم بخش، جواد علیزاده و علی جهانشاهی به عنوان هیأت داوران، ۱۴۱اثر به داوری نهایی و نمایشگاه راه یافت. تعداد شرکت کنندگان این دوره ۳۳۵نفر بود که از این تعداد ۱۸۶هنرمند خارجی و ۱۴۹هنرمند از ایران حضور داشتند. بیشترین تعداد شرکت کننده بعد از ایران به کشورهای ترکیه با ۳۰هنرمند، اندونزی با ۱۹هنرمند و چین با ۱۴هنرمند تعلق دارد. دالسیو ماچادو از برزیل و برنارد بوتون از فرانسه کار قضاوت نهایی آثار را به همراه داوران ایرانی بر عهده خواهند داشت. مراسم تقدیر از داوران و آثار برگزیده ساعت ۱۷روز ۱۸اسفند در سالن نور موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.

موزه هنرهای دینی امام علی تا ۲۹ اسفند ماه پذیرای بازدید کنندگاه از نمایشگاه کارتون معضلات شهری است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه به آدرس تهران، در خیابان ولیعصر، بلوار اسفندیار، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 × یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>