عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه گرافیک” مارکوس وایزبک”

نمایشگاه گرافیک” مارکوس وایزبک”

۲۰

خرداد

۹۳

نمایشگاه گرافیک” مارکوس وایزبک”

نمایشگاه گرافیک مارکوس وایزبک از روز پنج شنبه (۲۲ خرداد ماه) در گالری ایده بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه گرافیک

وایزبک از جمله هنرمندان مطرح اروپا و معاون دانشگاه هنر باهاوس است که در نمایشگاه گرافیکش آثاری از پوستر، طراحی لوگو و طراحی‌های هنری خود را ابه نمایش خواهد گذاشت.

نمایشگاه-گرافیک مارکوس وایزیک

مارکوس وایزبک متولد سال ۱۹۶۵ در شهر آفنبرگ در آلمان است و معاون دانشکده و استاد گرافیک در دانشکده هنر و طراحی دانشگاه باوهاوس ویمار را بر عهده دارد. او عضو باشگاه مدیران هنری و انجمن گرافیک بین‌المللی (AGI) است و تاکنون مدیریت هنری و طراح سازمان بسیاری از شرکت‌ها، گالری‌های هنری و موزه‌های معتبر همچون؛ موزه مدرن آرت فرانکفورت، گالری کروم (KROME)، Deutsche Bank و… اشاره کرد.

او نویسنده کتب متعدد در زمینه هنر، گرافیک و فرهنگ است که از جمله آنها می‌توان به کتاب‌های؛ “برج نقره‌ای”، “سطح” و “هنرگرافیک در موسیقی الکترونیک” اشاره کرد. او تاکنون نمایشگاه‌های معتبرهنری و بین‌المللی نیز در کشورهایی نظیر آمریکا، ایتالیا، هلند، فرانسه، آلمان و… برگزار کرده است.

نمایشگاه-گرافیک مارکوس وایزیک

مارکوس وایزیک

نمایشگاه گرافیک مارکوس وایزبک تا ۳۱ خرداد ماه در گالری ایده برپا خوهد بود و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۶ به نشانی تهران،کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، خیابان هیجدهم شماره ۲۶، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 × = پانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>