عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی”لارژا”

نمایشگاه نقاشی”لارژا”

۲

مهر

۹۳

نمایشگاه نقاشی”لارژا”

نمایشگاه نقاشی زهرا جعفری با عنوان”لارژا” از روز جمعه(چهارم مهر ماه) در گالری عقیلی بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه نقاشی

زهرا جعفری  ۱۹ نقاشی را به  سبک «امپرسیونیسم» ،با تکنیک  اکرلیک روی بوم و مقوا،و موضوع طبیعت به خصوص گل رز، برای نمایشگاه لارژا ارائه کرده که برای ترسیم این آثار از حجم نور و رنگ بسیاری استفاده شده است.

او درباره‌ی نام این نمایشگاه،گفته:

محتوای آثار این نمایشگاه، طبیعت و بیشتر گل و گل رز است. به همین دلیل، من گل رز را به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه کردم و متوجه شدم که گل رز به زبان ایتالیایی «لارژا» می‌شود و از ترجمه‌ی گل رز به زبان‌های دیگر قشنگ‌تر است. در نتیجه تصمیم گرفتم که نام این نمایشگاه را لارزا بگذارم.

نمایشگاه نقاشی لارزا

این هنرمند نقاش در باره اینکه آیا فقط گل و طبیعت را نقاشی می‌کند؟ بیان داشته:

خیر؛ من طرح‌های فیگوراتیو و طبیعت بی‌جان و پرتره را هم نقاشی می‌کنم، ولی در این نمایشگاه فقط آثار گل را به‌نمایش گذاشته‌ام، البته تصمیم گرفته‌ام که دیگر از گل نقاشی نکنم، چون به‌خاطر همین استفاده‌ی زیاد از گل در آثارم، همه من را با «گل» می‌شناسند!

 نمایشگاه نقاشی لارژا تا ۱۶ مهر ماه دایر خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از ساعت ۱۷ تا ۲۰ به نشانی تهران،شهرک غرب، خیابان سیمای ایران، روبه‌روی بیمارستان لاله، خیابان پنجم، گذر فروردین، پلاک ۱۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 6 = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>