عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش قصر در تماشاخانه ایرانشهر

نمایش قصر در تماشاخانه ایرانشهر

۳

تیر

۹۳

نمایش قصر در تماشاخانه ایرانشهر

اجرای نمایش قصر به نویسندگی و کارگردانی آرمین جوان از ۱۰ تیر ماه ، ساعت ۱۹ در تماشاخانه ایرانشهر- سالن استاد سمندریان،آغاز میشود.

نمایش “قصر”

بازیگران

الهه بخشی،عطیه ترابی،جعفر کرمانی،مهدی کرمانی و محمدرضا علی اکبری

آرمین جوان درباره نمایش “قصر” گفته:

تئاتر قصر چنان که از اسم آن برمی‌آید، براساس رمان “قصر” نوشته فرانتس کافکا تهیه و تولید شده است. غریبه‌ای وارد دهکده‌ای ناشناس می‌شود. مقصد او مکانی است که به آن قصر می‌گویند. اهالی دهکده همچون مامورانی وظیفه‌شناس با ترفندهای گوناگون غریبه را از هدف‌اش دور می‌کنند. این می‌تواند تمام قصه قصر باشد، اما در لابه‌لای این قصه به ظاهر ساده شبکه پیچیده‌ای از روابط، سیاست‌ها، کنش‌ها و علت‌ها وجود دارد.

جوان در ادامه افزود:

تئاتر قصر تلاش می‌کند با خوانشی بینامتنی، ضمن ترکیب کنش‌ها و رویدادهای موجود در رمان و موجود در زندگی به متنی تازه و مستقل برسد.

اجرای نمایش-قصر

دریافت تندیس بهترین کارگردانی و طراحی صحنه از هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، دریافت تقدیر در سه بخش بازیگری مرد،بازیگری زن و نمایشنامه نویسی از هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، از جمله افتخارات به دست آمده برای نمایش قصر است.

عوامل تهیه

مدیر فنی: فرهاد قدسی

طراح صحنه و لباس: آرمین جوان

طراح گرافیک: جعفر کرمانی

مدیر تولید،دستیار کارگردان و برنامه ریز: حسین ایرجی

مدیر صحنه: علی کرسی زر

عکاس: محسن کرمانی

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>