عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » اجرای نمایش لندن، رم،‌ تهران،‌ آمستردام

اجرای نمایش لندن، رم،‌ تهران،‌ آمستردام

۲۷

مهر

۹۳

اجرای نمایش لندن، رم،‌ تهران،‌ آمستردام

نمایش « نمایش لندن، رم،‌ تهران،‌ آمستردام » به عنوان پروژه مشترک گروه هنرهای اجرایی «ویرگول» و کمپانی استت (stet) هلند اواخر آبان ماه در تالار حافظ تهران به روی صحنه می‌رود.

این نمایش همچنین در کشورهای هلند‌، ایتالیا‌، انگلستان‌ و همینطور نیویورک اجرا خواهد شد. ضمن اینکه در ایران علاوه بر تهران در شیراز و اصفهان به اجرا در خواهد آمد.

به گفته، آروند دشت‌ آرای ،کارگردان و سرپرست گروه ویرگول ، این نمایش درباره سوء تفاهم‌های بینافرهنگی است که با ساختاری مستندگونه یا سخنرانی اجرا به صحنه می‌رود. این نمایش درباره زندگی روزمره آدم‌ها در کشورهای مختلف است و طی آن نشان می‌دهیم که تصاویر ذهنی هر یک از ما درباره مردمان جوامع دیگر چقدر تحت تاثیر رسانه‌ها و اینترنت است.

در نمایش لندن، رم،‌ تهران،‌ آمستردام ، سه بازیگر ایرانی و سه بازیگر خارجی حضور دارند . ندا جبرائیلی‌، ملودی آرام نیا‌ و میثم میرزایی که از اعضای کمپانی هنرهای اجرایی ویرگول هستند‌، اعضای ایرانی گروه  را تشکیل می‌دهند و در کنار آنها مارین ون هوک از هلند‌، مارتا هاگا نلی از ایتالیا و اینی استرنج از انگلستان دیگر بازیگران گروه را شامل می‌شوند.

همچنین طراح نوری از یونان به گروه اجرایی این نمایش می‌پیوندد ضمن اینکه دراماتورژی کار برعهده فارس باقری ، دستیاری کارگردان و برنامه ریز این اثر سعیده امیر ساعی  و امین یزدانی نژاد نیز عضو گروه کارگردانی این نمایش است.

گفتنی است که، این نمایش مورد حمایت بخش فرهنگی سفارت هلند در تهران است و کمپانی استت هم بخشی از هزینه‌های آن را متقبل شده است.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× هشت = 64

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>