عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » اجرای نمایش من در تالار محراب

اجرای نمایش من در تالار محراب

۲۰

مرداد

۹۳

اجرای نمایش من در تالار محراب

نمایش من به نویسندگی حمید ورد، فرهاد تجویدی و کارگردانی فرهاد تجویدی، از روز  ۱۲ شهریور ماه در سالن اصلی تالار محراب تهران، به اجرا در می‌آید.

نمایش من

بازیگران این نمایش، ۳۰ نفر از هنرجویان تازه کار فرهاد تجویدی هستند که تجویدی در باره انتخاب این افراد تازه کار گفته:

خیلی از افراد می‌گویند که چرا آدم‌های تازه کار؟ اما من معتقدم که شاید روزی این آدم‌های تازه کار افتخار تئاتر ایران بشوند. من با عشق و علاقه به هنرجویانم بها می‌دهم و بدون در نظر گرفتن فیزیک آنها و فقط با تکیه بر استعداد‌ها و میزان عشق آنها به تئاتر از آنها برای اجرا در نمایش‌هایم استفاده کرده و به آنها افتخار می‌کنم.

بازیگران

رعنا ابراهیمی، امیرعلی ابراهیمی، محمد ابراهیمیان، مهسا احمدی، امیر اجاقی، امیر بنی جمالی، فرانک پاشایی، حسین پورکریمی، متین تاجیک، سعید تاجیک، ستاره تقوی، محراب جعفری، مرتضی حسینی، حسن حسینیان، نسرین خلخالی، فائزه دائمی، سارا دماوندی، محراب رجبی، فاطیما ساعی، سمیرا سالاری، فاطمه سوهانی، فائزه شاه حسینی، سروش شمسایی، فاطمه شول، محسن صادقی، مهدیه صادقی، حسین صفدریان، زهرا عسگری، اشکان علیزاده، محسن غفاریان، رضا کربلایی، آیلین کلانترزاده، مهسا کیاشوکتی، مهسا گلدانی، سپهر کندمی، شاهین قاسمی، سولماز قهرمانی، حمیدرضا لازمی، سیاوش معمارزاده، امیرحسین موسوی، کاظم موسوی، لیلامطلبی، پریسا میرآبادی، میلاد نظری و پرنیا والی

اجرای نمایش-من

داستان این نمایش در یک کلاس بازیگری تئاتر که قرار است نمایشی را اجرا کنند ،می گذرد. آنها در جریان این کلاس‌ها تصمیم می‌گیرند که در مورد کاربرد تئاتر در زندگی روزمره خود صحبت کنند در جریان این صحبت‌ها هر کس به بیان نظر خود می‌پردازد تا اینکه آنها با یکدیگر دچار اختلاف شده و «من»‌ها جای خود را به رسیدن به نقطه نظری مشترک می‌دهد.

عوامل تهیه

دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: شاهین قاسمی

مدیر اجرا: قدرت اله صالحی

دستیاران کارگردان: مرتضی حسینی ، امیر تیمور

طراح پوستر و بروشور: کیامرز مراد

موسیقی: سعید رضایت

مدیر تولید: نصیر دماوندی

منشی صحنه: سهیلا محققی

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = ده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>