عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نوبل خوانی شهر کتاب،”وداع با اسلحه”

نوبل خوانی شهر کتاب،”وداع با اسلحه”

۲۱

خرداد

۹۳

نوبل خوانی شهر کتاب،”وداع با اسلحه”

ششمین دوره از نوبل خوانی‌های مرکز فرهنگی شهر کتاب، روز یک شنبه(۲۵ خرداد ماه)، ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود.

نوبل خوانی

در این دوره از سری برنامه‌های نوبل خوانی- که آخرین یکشنبه هر ماه برگزار می‌شود-، کتاب”وداع با اسلحه” اثر ارنست همینگوی مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ در این برنامه بلقیس سلیمانی و شیوا مقانلو حضور خواهند داشت.

حضور در برنامه نوبل خوانی شهر کتاب برای عموم آزاد است و علاقه مندان می‌توانند در زمان یادشده به نشانی تهران، شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم، مراجعه نمایند.

وداع با اسلحه

نوبل-خوانی شهر کتاب

همینگوی در سال ۱۹۵۴ برنده‌ی جایزه‌ی نوبل شد. سبک همینگوی در وداع با اسلحه چنان نرم و هموار است که هیچ تلاش و تقلایی را نشان نمی‌دهد. این سبک، که در آن زمان انقلابی تلقی می‌شد، نویسندگان بسیاری به خصوص آمریکاییان را تحت تاثیر قرار داد و همه‌ی آن‌ها کوشیدند در حد توان خود، از همینگوی تقلید کنند. همینگوی شگردهای خاص خود را دارد که نثری ستایش‌برانگیز از خود به جای گذاشته است و تاثیر فراوانی بر نویسندگان جهان گذاشته است.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ دو = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>