عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نیویورک به تهران/ تهران به نیویورک

نیویورک به تهران/ تهران به نیویورک

۲۵

خرداد

۹۳

نیویورک به تهران/ تهران به نیویورک

نمایشگاه هنرمندان خیابانی نیویورک با عنوان نیویورک به تهران/تهران به نیویورک از روز جمعه (۲۳ خرداد ماه) در گالری سیحون بازگشایی شد.

نمایشگاه نیویورک به تهران/تهران به نیویورک

در این نمایشگاه آثار ۲۳ هنرمند از نیویورک به نمایش در خواهد آمد و همچنین همزمان با برپایی نمایشگاه نیویورک به تهران/ تهران به نیویورک آثاری از ۸ هنرمند ایرانی نیز در نیویورک به نمایش در خواهد آمد.

نیویورک به تهران/ تهران به نیویورک

درباره این نمایشگاه گفته شده:

تمام این هنرمندان نام‌های مستعار دارند و سال‌هاست در حوزه‌های مختلف هنر خیابانی فعالیت می‌کنند. همزمان با این نمایشگاه، چند هنرمند خیابانی ایرانی هم آثار خود را در نیویورک به نمایش می‌گذارند. آن‌ها نیز با اینکه سال‌هاست کار می‌کنند، برای فعالیت خود نام مستعار دارند و کسی آن‌ها را با نام واقعی‌شان نمی‌شناسد.

 زمینه فعالیت این هنرمندان در حوزه‌های مختلف هنرهای خیابانی است. گرافیتی، کار با شابلون و زدن طرح‌ها و نقاشی‌های برزگ روی دیوارهای شهر از جمله فعالیت‌های آن‌هاست؛ این کارها مخصوص خیابان و محیط شهری هستند، اما به دلیل فضای گالری آن‌ها را روی بوم و مقوا پیاده کرده‌اند تا برای نمایش آماده باشد. کارها در ابعاد مختلف به نمایش گذاشته شده‌اند.

گالری سیحون تا چهارم تیر ماه(جز دوشنبه ها) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه آثار خیابانی است و علاقه مندان می‌توانند در زمان یاد شده به نشانی تهران، خیابان وزرا، خیابان چهارم، شماره ۱۱، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>